Specjaliści HubSpot do Twojej dyspozycji

  Mariusz Gliński

  CEO BusinessWeb - Ekspert Platformy HubSpot

  Mariusz nadaje kierunki rozwoju w BusinessWeb, oferując wsparcie klientom w analizie i optymalnym wykorzystaniu technologii HubSpot w ich działalności biznesowej. Jego gruntowna wiedza o platformie HubSpot, wsparta przez lata pracy w sektorze IT, pozwala na precyzyjne dostosowanie narzędzi HubSpot do złożonych i specyficznych potrzeb każdego klienta.

  Dorota Glińska

  VP of Operations / HubSpot Project Manager

  Dorota jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesami wdrożeniowymi oraz obsługę klienta. W roli menedżera projektów realizowanych przez BusinessWeb, jej głównym zadaniem jest gwarantowanie, że każdy projekt zostanie przeprowadzony zgodnie z oczekiwaniami, przynosząc konkretne rezultaty. 

  Przemysław Gliński

  Ekspert HubSpot Marketing Hub i Content Hub

  Przemek na codzień pomaga naszych klientom zgłębić i zaimplementować marketingowe funkcjonalności HubSpota. Jego bogate doświadczenie w dziedzinie marketingu oraz głęboka znajomość strategii inbound marketingu umożliwiają mu skuteczne dopasowanie narzędzi HubSpot do indywidualnych potrzeb strategii marketingowej każdego klienta.

  Magdalena Chomicz

  HubSpot Chief Revenue Officer

  Ekspert od zastosowań HubSpot w codziennej pracy. Stosuje praktyczne podejście i doświadczenie, które pomaga firmom lepiej zarządzać danymi klientów i zwiększać efektywność. Pokazuje, jak HubSpot pozwala zrobić więcej w krótszym czasie. Stawia na proaktywne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać zamierzone cele.

  Daria Świostek

  Projektant HubSpot CMS & Content Hub

  Łączy duże poczucie estetyki ze znajomością HubSpot. Wieloletnie doświadczenie przy budowie stron www, materiałów reklamowych i premium (ebooki, checklisty, webinary) oraz podejście UX przy ich tworzeniu gwarantują przekucie atrakcyjnej wizualizacji w sukces wdrożenia HubSpot CMS Hub

  Jan Jabłoński

  Architekt Technologii i Interfejsów HubSpot

  Janek posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań HubSpot, które nastawione są na automatyzację określonych procesów oraz integrację HubSpot z systemami trzecimi. Jest osobą gwarantującą osiągnięcie maksimum korzyści z technologii HubSpot. Jeżeli HubSpot tylko potrafi to zrobić. Janek ustawi to na 100%. 

  Paweł Rączka

  Ekspert Platformy HubSpot

  Sales & Marketing & Service 

  Paweł wprowadza klientów w świat HubSpot w zakresie Marketingu, Sales Hub oraz Service Hub. Jego szerokie doświadczenie biznesowe zarówno w procesach marketingowych i sprzedażowych, pozwala mu efektywnie łączyć działania trzech zespołów na platformie HubSpot.

  Adrian Rogalski

  Ekspert HubSpot Sales Hub

  Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów CRM, daje Adrianowi możliwość profesjonalnego rozpoznania potrzeb i doboru rozwiązań CRM dla klientów. Głęboka wiedza z procesów sprzedaży, daje mu możliwość zaprojektowania pełnego rozwiązania technicznego dla klienta.

  Grzegorz Kuszpit

  Ekspert HubSpot Sales i Service Hub

  Grzegorz posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy w sprzedaży, co w połączeniu ze znajomością pracy na HubSpot, pomaga mu w sprawnym wprowadzaniu naszych klientów w tajniki praktycznego wykorzystania HubSpot Sales / Service Hub.

  Michał Kania

  Opiekun Klienta HubSpot

  Doskonała organizacja pracy i zorientowanie na rozpoznanie potrzeb klienta, połączone z dużym naciskiem na rozwój, pozwalają Michałowi prowadzić skuteczny proces wprowadzenia klienta w świat HubSpot

  Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Umów się na spotkanie i poczuj różnicę w znajomości HubSpot w stosunku do innych partnerów w Polsce!

  Nasza specjalizacja kluczem do 100% 
  zastosowania HubSpot w Twojej firmie

  Znamy całą platformę HubSopot

  Mamy doświadczenie w szkoleniach i wdrażaniu HubSpot w każdej wersji i na każdym poziomie licencyjnym

  Posiadamy praktyczne doświadczenie

  Nie tylko doskonale znamy HubSpot ale i opieramy naszą pomoc o lata praktyki biznesowej w marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta

  Dobieramy HubSpot do Twoich potrzeb

  Naszym celem jest abyś był zadowolony z HubSpot. Nigdy nie doradzimy Ci czegoś co nie potrzebujesz