Poznaj nasz zespół

  Mariusz Gliński

  CEO BusinessWeb/ RevPoint – Customer Success Manager

  Nadaje kierunek rozwoju w BusinessWeb. W ramach realizacji projektów realizuje audyty wdrożeniowe w ramach swojej roli jako Customer Success Managera całego projektu, weryfikując czy realizowany projekt zapewnił klientowi pełną samodzielność działania na HubSpot, po jego zakończeniu.

  Dorota Glińska

  Head of Operations/HubSpot Project Manager

  Profesjonalny Project Manager i osoba odpowiadająca za zarządzanie całą częścią operacyjną BusinessWeb. Jej zadaniem jest zapewnienie dowiezienia przez projekt oczekiwanych wyników oraz pomoc klientom w takim dopasowaniu projektu, aby optymalnie wykorzystać czas i zasoby.

  Przemysław Gliński

  HubSpot Inbound Marketing Strategist

  Wysokiej klasy specjalista z dużym doświadczeniem w tworzeniu strategii Inbound Marketingu, na której silnie bazuje HubSpot. Z powodzeniem wdraża zarówno strategię Inbound Marketingu, jak również HubSpot w ramach całego obszaru marketingowego.

  Magdalena Chomicz

  Chief Revenue Officer

  Ekspert od zastosowań HubSpot w codziennej pracy. Stosuje praktyczne podejście i doświadczenie, które pomaga firmom lepiej zarządzać danymi klientów i zwiększać efektywność. Pokazuje, jak HubSpot pozwala zrobić więcej w krótszym czasie. Stawia na proaktywne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać zamierzone cele.

  Daria Świostek

  HubSpot CMS & Visual Strategy Specialist

  Łączy duże poczucie estetyki ze znajomością HubSpot. Wieloletnie doświadczenie przy budowie stron www, materiałów reklamowych i premium (ebooki, checklisty, webinary) oraz podejście UX przy ich tworzeniu gwarantują przekucie atrakcyjnej wizualizacji w sukces wdrożenia HubSpot CMS Hub

  Jan Jabłoński

  HubSpot Platform
  Specialist

  Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanych rozwiązań HubSpot, które nastawione są na automatyzację określonych procesów oraz integrację HubSpot z systemami trzecimi. Jest osobą gwarantującą osiągnięcie maksimum korzyści z technologii HubSpot.

  Paweł Rączka

  HubSpot Sales&Marketing Specialist 

  Wprowadza klientów w świat HubSpot w zakresie Marketing i Sales Hub. Jego szerokie doświadczenie biznesowe zarówno w procesach marketingowych i sprzedażowych, pozwala mu efektywnie łączyć działania obydwu tych zespołów na platformie HubSpot.

  Adrian Rogalski

  HubSpot Growth Specialist

  Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów CRM, daje Adrianowi możliwość profesjonalnego rozpoznania potrzeb i doboru rozwiązań dla klientów. Doświadczenie w realizacji kompleksowych wdrożeń IT, daje możliwość zaprojektowania pełnego rozwiązania technicznego dla klienta.

  Grzegorz Kuszpit

  Senior HubSpot Sales Implementation Specialist

  Grzegorz posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy w sprzedaży, co w połączeniu ze znajomością pracy na HubSpot, pomaga mu w sprawnym wprowadzaniu naszych klientów w tajniki praktycznego wykorzystania HubSpot CRM/Sales Hub.

  Michał Kania

  HubSpot Growth Specialist

  Doskonała organizacja pracy i zorientowanie na rozpoznanie potrzeb klienta, połączone z dużym naciskiem na rozwój, pozwalają Michałowi prowadzić skuteczny proces wprowadzenia klienta w świat HubSpot

  Chcesz pracować w agencji 100%
  związanej z HubSpot? Widzisz wielką
  szansę na swój rozwój?

  Jak pomagamy Ci osiągnąć więcej z HubSpot

  Rozumiemy biznesową działalność firmy

  Mamy duże doświadczenie w marketingu, IT i sprzedaży

  Stawiamy na doskonałą organizację pracy

  Zapewniamy wysoką kulturę zarządzania projektami i wdrożeniami. Oszczędzamy Twój czas

  Proponujemy konkretne rozwiązania

  Dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Krok po kroku pomagamy Ci rozwiązać Twój biznesowy problem