Opinie naszych klientów, którzy skorzystali
  z wsparcia we wdrożeniu HubSpot

  gwiazdki

  Uporządkowanie infrastruktury procesów sprzedaży

  Projekt z Business Web zakładał zrobienia porządku po bardzo rozbudowanym wdrożeniu systemu przez inny zespół, gdzie powstało prawie 500 workflow i pod 50 sprzedawców działało kompletnie nie tak jak powinno to wyglądać. Dodatkowo nie korzystaliśmy ani z LFCS ani ze scoringu a handlowcy nie potrafili pracować na kliencie. W ramach projektu przeszliśmy przez kilka warsztatów, posprzątaliśmy cały bałagan w systemie, stworzyliśmy odpowiednie zarządzanie danymi i nauczyliśmy zespoły jak na nich pracować. Gorąco polecam BusinessWeb jako partnera biznesowego!

  Konrad Frątczak

  gwiazdki

  Wdrożenie best practice  pracy w procesach sprzedaży

  Naszą współpracę zaczęliśmy od audytu HubSpot, w trakcie którego otrzymaliśmy szereg ciekawych wskazówek i podpowiedzi. HubSpot wdrożyliśmy w naszej firmie samodzielnie. Szukaliśmy optymalizacji pracy w systemie chcąc pracować szybciej i efektywnej na bardzo dużej ilości danych. Decyzja o zainwestowaniu w temat środków finansowych i naszego czasu okazała się strzałem w dziesiątkę. Osiągnęliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Gorąco polecamy wszystkim szukającym wiedzy i odpowiednich kompetencji w bardzo wąskiej specjalizacji.

  Krzysztof Pawlak

  gwiazdki

  Wdrożenie Marketing Hub

  Zaawansowane narzędzie wymaga profesjonalnego wdrożenia. Kiedy zdecydowaliśmy się na wdrożenie HubSpot, wydawało nam się, że nasza wiedza na temat marketing automation jest wystarczająca aby zrobić to samodzielnie. Do pewnego stopnia to racja, jednak to co gwarantuje BW to zupełnie inny poziom adaptacji wiedzy związanej z tym narzędziem. Konkretne warsztaty, duże pigułki wiedzy, konkrety i przykłady na prawdziwych "kejsach". Wierzę, że dzięki temu Zespołowi zaoszczędziliśmy kilka miesięcy, a równocześnie będziemy w stanie maksymalnie dużo wycisnąć z HS.

  Andrzej Szałapa

  gwiazdki

  Konfiguracja systemu | Ułożenie całego procesu dopasowanego do potrzeb firmy

  "Wcześniej używaliśmy SalesForce, ale system był zbyt skomplikowany, z mniejszą automatyzacja w wersji podstawowej (i tak dużo droższej od Hubspot) i nie zachęcał zespołu 10 osób do pracy z nim. Nie było też automatyzacji marketingu. Z BusinessWeb wdrożenie Hubspota poszło dużo sprawniej, nie tylko dotyczyło konfiguracji systemu, ale ułożenia procesu dopasowanego do naszej firmy. Jak powiedział jeden z przedstawicieli segmentu IT: "no tak, firmy wdrażające Hubspot znają się na robocie, są praktykami w sprzedaży i marketingu". Planujemy dalsze działania marketingowe związane z Hubspot."

  Pawel Brzozowski, Abrilux

  gwiazdki

  Inbound marketing | email marketing | content creation | website migration | conversational marketing

  "Nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, zaangażowaniem, zrozumieniem potrzeb oraz doradztwem, jaki reprezentuje polski zespół HubSpota zarządzany przez Mariusza Glińskiego. Pracuje w bardzo ciężkiej i wymagającej branży, gdzie nieliczni mogą świadczyć usługi ze względu na bardzo trudnego klienta końcowego, rynek regulowany i wiele regulacji prawnych. Polecam każdej firmie ich doradztwo i usługi. To zespół profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi na najwyższym poziomie."

  Emilia Z., ProService Finteco

  gwiazdki

  Wdrożenie CRM | Onboarding HubSpot Sales | email marketing

  "Kontakt z BusinessWeb i cały proces wdrożenia oceniam bardzo wysoko, ponieważ już od początku dostaliśmy konkretną wiedzę, dogłębną analizę potrzeb i procesów w naszym - dość zróżnicowanym zespole sprzedażowym. Każdy z jego członków został potraktowany indywidualnie a sam plan wdrożenia był w trakcie modyfikowany, zależnie od potrzeb uczestników warsztatów. I to właśnie elastyczność i otwartość uważam za jedną z największych wartości tej współpracy. Bardzo polecam przede wszystkim za pomoc w spojrzeniu na procesy sprzedażowe z nowej, świeżej perspektywy."

  Agnieszka H.

  gwiazdki

  Onboarding HubSpot Sales Hub | sales coaching and training | sales and marketing alignment

  "We have been working with Businessweb in order to implement CRM, design our sales processes and marketing funnel, align sales with marketing and set up the major features for marketing automation. It was a fantastic journey where Businessweb has shown up huge flexibility and understanding of our internal needs and challenges. They did not only understand them but also helped us overcome our challenges and find solutions. I can only highly recommend working with the entire Businessweb team!"

  Helena K., Makeitright

  gwiazdki

  Wdrożenie CRM | Optymalizacja procesów

  "Na sukces wdrożenia HubSpot miały wpływ trzy czynniki: ludzie, procesy, narzędzia - dokładnie w tej kolejności. Zespół z BusinessWeb to specjaliści, którzy potrafią wnikliwie przeanalizować sytuację oraz zaproponować wdrożenie nowych procesów lub ich optymalizację. HubSpot Starter został dopasowany do potrzeb i możliwości początkującego działu marketingu. Efekty? Zwiększenie ruchu na stronie oraz segmentacja kontaktów spowodowały zwrot z inwestycji w ciągu 30 dni od wdrożenia."

  Anna Jancy, Open Nexus | PRZETARGowa.pl

  gwiazdki

  Wdrożenie HubSpot
  i migracja z innych
  systemów CRM

  "Zaangażowany zespół specjalistów, prezentujący efektywne podejście do zadań. Nie tylko pomagają w bezpośrednim wdrożeniu i migracji z innych systemów CRM ale również pomagają dokonać transformacji podejścia do sprzedaży z wykorzystaniem i w oparciu o nowy system."

  Marcin N., MCX Pro

  gwiazdki

  Onboarding HubSpot Marketing Hub PRO

  "Świetny zespół specjalistów ze swojej branży, pomoc we wdrożeniu HubSpot w naszej organizacji przeszedł zgodnie z harmonogramem. Przemyślany tryb pracy oraz doświadczenie wyniesione z dziesiątek wdrożeń przyniosło świetne rezultaty: z większości funkcji HubSpota mogliśmy korzystać już w kilka tygodni od momentu uruchomienia wdrożenia. Pomocny zespół z BusinessWeb zawsze znajdzie czas na dociekliwe pytania i wątpliwości, szczerze polecam."

  Marcin B., Profim sp. z o.o.

  gwiazdki

  Konsultacje w ramach wdrożenia HubSpot

  "Największą wartością jaką dały nam konsultacje z BusinessWeb jest to, że wdrożyliśmy wszystkie rozwiązania w niecałe 3 miesiące od A do Z. Przed konsultacjami obstawialiśmy bardziej 6 miesięcy jak nie więcej. Zespół Mariusza uświadomił nam, że wcale nie musi to tak wyglądać :). Ich wiedza i doświadczenie skutecznie pomogły przekonać resztę naszego zespołu do (jakby nie patrzeć) tak drastycznej zmiany w funkcjonowaniu firmy. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich wsparcia :)"

  Paweł Rączka, Extended Tools

  Poznaj przykłady projektów wdrożenia HubSpot

  gwiazdki

  Kompleksowa integracja | Automatyzacja procesów sprzedaży - HubSpot Sales Pro

  "Firma BusinessWeb przeprowadziła kompleksową integrację oraz automatyzację procesu sprzedaży w Naszej firmie. Współpraca od początku przebiegała bezproblemowo a na każde zapytanie otrzymaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź. Mam nadzieje, że zrealizujemy jeszcze nie jeden wspólny projekt! Polecam!"

  Karol Antoniak, Ziemia Inwestycje

  gwiazdki

  Uporządkowanie procesów marketingu i sprzedaży

  Profesjonalizm i ogrom wiedzy. Bardzo polecam! Każda osoba, z którą mieliśmy kontakt z businessweb odpowiadała natychmiast, wykazując się profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Ogrom materiałów do zapoznania się i wiedzy do wykorzystania - duży plus!

  Agnieszka Łuczak

  gwiazdki

  Implementacja HubSpot | Obsługa leadów dla zespołu handlowego

  "Dzięki BusinessWeb wdrożyliśmy CRM w kilka tygodni wraz z rozpisaniem scenariuszy obsługi leadów, formularzy na stronach WWW, wysyłki mailingów do różnych grup odbiorców. W trakcie wdrożenia otrzymaliśmy pełne wsparcie w zakresie ustawienia procesów sprzedaży, przygotowania komunikacji do klientów, importów baz jak i związanych z nimi skryptów."

  Piotr Mazurkiewicz, easyCALL.pl S.A.

  gwiazdki

  Onboarding HubSpot Marketing Hub

  "Profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie! Z czystym sercem polecam zespół BusinessWeb - z cierpliwością aniołów odpowiadali na wszystkie pytania, służyli radą w zakresie inbound marketingu i prowadzili za rękę podczas całego procesu wdrażania HubSpot. Szczerze polecam!"

  Małgorzata R., productive24.com

  gwiazdki

  4-ro miesięczny projekt wdrożenia nowego CRM

  "Pracując wcześniej na LiveSpace postanowiliśmy mocno rozwinąć marketing i między innymi zmienić CRM. Kapitalny zespół z Businessweb przeprowadził u nas bardzo obszerny, 4-ro miesięczny projekt wdrożeniowy. Nie było prosto, bo zaczęliśmy od podstaw, dokładnie definiując persony, itd. ale było warto gdyż skończyliśmy na doskonale poukładanych pod HubSpot procesach, świetnej marketingowo stronie i z super narzędziem CRM. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mocno polecamy Businessweb do takich skomplikowanych spraw dotyczacych Hubspota i w ogóle inbound marketingu. Znają się na tym. To była naprawdę dobrze zrobiona robota. Dzięki Businessweb!"

  Roman Hatossy , NASCON sp. z o.o.

  gwiazdki

  Wdrożenie CRM i procesów sprzedaży

  "Wdrożenie HubSpot'a było najlepszą inwestycją jaką podjąłem jako sprzedawca. Począwszy od bardzo płynnego przeprowadzenia migracji z poprzedniego systemu CRM, poprzez analizę dotychczasowych procesów marketingowo-sprzedażowych. Współpraca przebiegała bardzo spójnie, a wszystkie działania były realizowane terminowo. Po miesiącu od wdrożenia dostrzegłem bardzo duże zmiany. PS. BusinessWeb ponadto to super ludzie 🙂"

  Mateusz S., Sprawy

  Klienci, u których wdrożyliśmy HubSpot

  Od konsultacji wdrożeniowej, poprzez szkolenia i pełną implementację rozwiązań.

  logo-psdfinteco
  Make-it-right-logo-300
  mcx-logo-1
  POCZTYLION-ARKA_nowy-logotyp
  infinite_logo_bez-tla
  zen
  logo_productive24
  logo-extended
  abrilux_logo_poziom
  opennexus-logo-final
  sprawy-logo-czarne-m-1
  Optimatis-LogoBiel-moje-1024x249
  easycall
  logo-nascon
  profim-1
  logo-vira-lift-1

  Dowiedz się jak HubSpot może pomóc Twojej firmie!

  Case Studies - przykłady zrealizowanych projektów wdrożenia HubSpot

  zarządzanie-klientami

  Case study „Potrzebujemy zarządzać klientami jak i podwykonawcami”

  automatyzacja-obslugi-klienta

  Case study „Musimy wysyłać wiele informacji do wielu odbiorców”

  obsluga-klienta-i-wiadomości-w-jednym-miejscu

  Case study „Zarządzamy opiekunami, właścicielami placówek, firmami, placówkami, rodzicami i dziećmi – to wszystko musi się ze sobą łączyć”

  automatyzacja-obslugi-

  Case study „Koncentrujemy się na apartamencie i informacji z nim związanych”