Wybierz darmowe rozwiązanie lub wypróbuj wersję demo pełnej wersji oprogramowania. Przestań marnować czas na rutynowe zadania i zwiększaj sprzedaż

  Albo zadzwoń teraz na numer 501 033 793
  Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  hubspot sales hub widok transakcji
  hubspot sales hub - lejek sprzedaży
  hubspot sales hub - aktywność klienta i jego dane

  HubSpot Sales Hub oszczędza czas na każdym
  etapie lejka sprzedażowego

  Zobacz, jak wydłużamy Twoją dobę

  Wykorzystaj automatyzację działań

  Utwórz sekwencję spersonalizowanych maili sprzedażowych i wiadomości follow-up, które są automatycznie uruchamiane w określonym czasie

  Twórz i udostępniaj szablony maili

  Wykorzystaj często wysyłane widomości jako szablony maili. Mierz ich skuteczność, a te najlepsze udostępnij całemu zespołowi sprzedaży.

  Wysyłaj skuteczne wiadomości follow-up

  Otrzymaj informację, jak tylko odbiorca przeczyta wiadomość, kliknie link lub otworzy załącznik i natychmiast wyślij follow-up, aby utrzymać jego zainteresowanie.

  Zwiększ liczbę
  spotkań

  Rozmawiaj z odwiedzającym Twoją stronę za pomocą czatu lub wyślij mu link, aby umówił się z Tobą na dogodny termin. Koniec z niedostarczonymi mailami i nieodebranymi połączeniami telefonicznymi.

  Sprzedawaj, a nie wprowadzaj dane

  Automatycznie zapisuj dane kontaktowe, informacje o otarciu maila czy kliknięcia w link. Nie trać czasu na rutynowe działania takie jak rotacja leadów, przydzielanie zadań i wiele innych.

  Kontroluj
  proces sprzedaży

  Dzięki integracji z HubSpot CRM śledź wygrane, przegrane i trwające transakcje. Ustal, który z przedstawicieli handlowych osiąga najlepsze wyniki.

  Sprzedawaj więcej. Pracuj mniej.

  01

  Pozyskuj nowe leady

  02

  Utrzymaj kontakt z potencjalnymi klientami

  03

  Zamykaj transakcje szybciej

  04

  Zarządzaj lejkiem sprzedażowym

  Pozyskaj wiele nowych
  leadów w krótkim czasie

  Dzięki HubSpot wiesz, kto jest zainteresowany Twoimi produktami i usługami. Obserwujesz w czasie rzeczywistym, kto odwiedza Twoją witrynę, jak często ją odwiedza i które strony są dla niego najbardziej interesujące.

  Przygotuj sekwencję spersonalizowanych e-maili, ustaw harmonogram ich doręczenia, a każda następna wiadomość trafi automatycznie do skrzynki odbiorcy.

  Otrzymaj natychmiast informację, gdy odbiorca otworzy Twojego maila, kliknie w link lub pobierze załącznik.

  hubspot-deale2
  WYKORZYSTAJ FUNKCJE:

  Sekwencje e-mail

  E-mail tracking

  Inbox Profiles

  Zwiększ skuteczność maili i rozmów telefonicznych

  Docieraj do właściwych leadów z właściwymi wiadomościami we właściwym czasie.

  HubSpot poinformuje Cię, kiedy lead otworzy e-mail, kliknie w link lub pobierze załącznik. Wszystkie najważniejsze
  powiadomienia są zawsze widoczne na pulpicie. Dzięki temu bardzo łatwo ustalisz, który z leadów znajduje się na górze lejka sprzedażowego i natychmiast podejmiesz działania, aby zamknąć transakcję.

  Użyj szablonów wiadomości e-mail, aby w ciągu kilku sekund wysłać rozmówcy idealny follow-up lub skontaktuj się z nim przez telefon zanim opuści Twoją stronę.

  Jeśli chcesz ustalić, kiedy Twoja wiadomość zostanie odczytana, zaplanuj wysyłkę e-maila na później. HubSpot dzięki modułom machine learning sprawdzi, o jakiej porze są największe szanse, aby odbiorca odczytał wiadomość.

  email-wtyczka-hubspot
  WYKORZYSTAJ FUNKCJE:

  E-mail tracking

  Calling

  Szablony e-maili

  Spotykaj się częściej i
  zwiększ ilość zamykanych
  transakcji

  Dzięki funkcji predictive lead scoring ustal, który z leadów ma największe szanse stać się Twoim klientem.

  Połącz się z potencjalnymi klientami na swojej stronie przez czat i zarezerwuj więcej bezpośrednich spotkań. Wyślij odwiedzającemu indywidulany link, dzięki któremu umówi się z Tobą na spotkanie w terminie, jaki mu odpowiada.

  Przed rozmową telefoniczną wyślij odbiorcy krótki playbook ze spersonalizowaną wiadomością, a po rozmowie stwórz follow-up z podsumowaniem oferty. I to wszystko za pomocą paru kliknięć. Umożliw klientom elektroniczne podpisywanie umów i płatności online dzięki integracjom HubSpot.

  Kalendarz-Mariusz
  WYKORZYSTAJ FUNKCJE:

  Meetings

  Playbooks

  Quotes

  Conversations

  Zarządzaj precyzyjnie
  lejkiem sprzedażowym

  W HubSpot dopasujesz lejek sprzedażowy do specyfiki swojego biznesu. Prosto, bez drogich konsultacji i testów.

  Za pomocą paru kliknięć, metodą drag&drop zarządzaj danymi na każdym etapie cyklu sprzedażowego.

  W kilka sekund dodaj nowe zadnie, a HubSpot sam uzupełni wymagane dane. Obserwuj, gdzie jest najwięcej zadań i automatycznie uruchamiaj workflow, aby zarządzać leadami, dodawać nowe transakcje i przydzielać taski.

  Śledź na bieżąco raporty wydajności zespołu oraz poziomu sprzedaży. Twórz niestandardowe raporty według dowolnych wskaźników – kwot transakcji, produktywności, stanu lejka sprzedażowego i wielu innych parametrów..

  sales-hub-Pozyskuj-nowe-leady
  WYKORZYSTAJ FUNKCJE:

  Zarządzanie lejkiem sprzedażowym

  Zautomatyzuj rutynowe zadania i sprzedawaj więcej w krótszym czasie dzięki HubSpot Sales Hub. Zacznij od darmowych narzędzi i zyskaj więcej możliwości dzięki wersji premium!

  Narzędzia HubSpot Marketing Hub, Sales Hub, Service Hub i CRM są skuteczne same w sobie. Ale są skuteczne jeszcze bardziej, gdy działają razem

  PLATFORMA HUBSPOT GROWTH ZAWIERA

  Bezpłatny HubSpot CRM

  Wszystko, czego potrzebujesz, aby organizować, śledzić i ocieplać leady. W 100% darmowy. Na zawsze.

  Marketing Hub

  Zwiększaj ruch i konwersję za pomocą narzędzi takich jak landing page, automatyka, analiza danych i wiele innych.

  Sales Hub

  Oszczędź czas dzięki narzędziom, które usprawnią komunikację z potencjalnymi klientami. Zautomatyzuj rutynowe zadania i przyśpiesz zamykanie transakcji.

  Service Hub

  Narzędzia do obsługi klienta, które pomogą Ci wyprzedzić oczekiwania klientów i dać im dokładnie to, czego oczekują. Zamień zadowolonych klientów w promotorów marki.

  flywheel

  "Zastosowanie HubSpot pozwoliło nam na dostarczanie do sprzedaży większej ilości potencjalnych klientów, odpowiednio ocieplonych i gotowych na rozmowę ze sprzedażą"

  OPEN NEXUS

  "W 2019 roku wdrożyliśmy CRM oparty o SalesForce, który okazał się zbyt skomplikowany dla naszego zespołu. Szukaliśmy prostszego rozwiązania i tu znalazł się HubSpot. Wszstko co potrzebujemy jest dostępne kilkoma klikami"

  ABRILUX

  "HubSpot pozwolił nam zwiększyć dotarcie do potencjalnych klientów, dzięki zastosowaniu sequencies, możemy kontaktować się jednocześnie z dziesiątkami klientów, nie tracąc czasu na follow-up"

  NASCON