Gdy szukasz pomocy w zakresie wykorzystania internetu przez Twoją firmę

Businessweb, czyli kompleksowe wsparcie działań internetowych Twojej firmy

Gdy szukasz pomocy w zakresie wykorzystania internetu przez Twoją firmę

Businessweb, czyli kompleksowe wsparcie działań internetowych Twojej firmy

by admin

POZNAJ BUSINESSWEB

DZIEŃ DOBRY!
Nazywam się Mariusz Gliński i mam wielką przyjemność bycia właścicielem BusinessWeb.
BusinessWeb to nieduża rodzinna firma. Specjalizujemy się w poukładaniu Twoich działań w Internecie. Zamieniamy kompleksowe problemy w proste rozwiązania. Jesteśmy pragmatyczni, stawiamy na prostotę działań i wybór takich, które dają najlepszą skuteczność. Reklama, pozycjonowanie stron to tylko narzędzia, które używamy  w ramach wypracowanej dla Ciebie strategii obecności w Internecie.

Pomagamy klientom od strategii obecności w Internecie, wizerunku w Internecie, budowy internetowej oferty firmy, kampanii reklamowych Facebook, Adwords i SEO.

Mamy swoje biuro na Warszawskim Ursynowie.  Nasze działania koncertujemy na Warszawie i jej okolicach. Związane jest to z modelem w jakim działamy z klientami – bliski kontakt, wymiana pomysłów, wsparcie w zakresie realizacji prac. Najlepsze wyniki można osiągnąć podczas spotkania. Lokalność naszego działania ma także wpływ na to że budujemy wiedzę na temat naszych klientów i dokładanie poznajemy ich firmy. Ta wiedza pozwala nam zwiększać skuteczność działań marketingowych.

Działanie w Warszawie daje nam możliwość dobrego poznania warszawskiego rynku i pomocy firmom w budowie lokalnej obecności w firmy w Internecie.  W tym zakresie stworzyliśmy dedykowaną ofertę Widoczni Lokalnie.

NA CO MOŻESZ LICZYĆ WSPÓŁPRACUJĄC Z BUSINESSWEB?

Dostarczamy więcej niż samo prowadzenie kampanii reklamowych czy pozycjonowania stron

Pomoc w strategii

Pomagamy określić strategię działań w Internecie

Dostarczanie pomysłów

Na to jak promować i w którą stronę rozwijać obecność firmy w Internecie

Wizerunek w Internecie

Pomagamy stworzyć unikalny wizerunek Twojej firmy w Internecie, pomagający wyróżnić Twoją ofertę

Zwiększanie wiedzy

Budujemy Twoją wiedzę tak abyś wiedział co z czego wynika i samemu potrafił część z działań zastosować

Budowa umiejętności

Zwiększamy Twoje umiejętności z wykorzystywania narzędzi marketingu internetowego

Komunikacja

Stawiamy na precyzyjną komunikację do danych grup Klientów, nie stosujemy masowych rozwiązań.

Jesteśmy pragmatyczni i stawiamy na prostotę rozwiązań. Liczy się maksymalizacja efektu jak najmniejszym nakładem. Stara zasada Pareto 20% działań daje 80% zysków jest kluczem do osiągania dużej efektywności z działań marketingowych.

Jaka jest nasza wizja?

Naszym celem jest zbudowanie takiej firmy, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania, stawianiu na wartości, ciągły rozwój, buduje unikalną wartość dla klientów. Dzisiejszy świat jest bardzo skomplikowany, klienci szukają prostych rozwiązań, pomocy w tym jak poukładać sobie działania w realizowalny plan.

Nie chcemy budować wielkiej korporacji. Naszym celem jest osiągnięcie firmy, która ma do 12 pracowników i która dzięki najlepszym metodom zarządzania, dostarcza wyjątkową wartość dla klientów i pracowników.

Businessweb to platforma do rozwoju pracowników, którzy dzięki swojemu rozwojowi mogą dostarczać większą wartość dla klientów. Stawiamy na przedsiębiorczość i samorealizację. Dajemy wędkę a nie rybę , uczymy klientów jak wykorzystywać Internet od ich celów. Uczymy tak, aby wiedza zostawała nawet gdy skończymy z klientem współpracę.

Dowiedz się więcej

Naszym celem jest zbudowanie takiej firmy, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania, stawianiu na wartości, ciągły rozwój, buduje unikalną wartość dla Klientów. Dzisiejszy świat jest bardzo skomplikowany, klienci szukają prostych rozwiązań, pomocy w tym jak poukładać sobie działania w realizowalny plan.

Nasze usługi wyceniamy według ich wartości dla klienta, a nie ilości godzin które musimy poświecić na prowadzenie dla Klienta działań. Poznamy Twoje oczekiwania i dobierzemy usługi BusinessWeb do potrzeb Twojej firmy tak, aby zrealizować postawiony wspólnie cel.

wiedza

Nasi Klienci mają pomysły, ale nie wiedzą od czego zacząć i jak je skutecznie zaprezentować w Internecie. Dzięki BusinessWeb otrzymują wiedzę jak zrealizować komunikację w Internecie. Nasze działania dotyczą różnych działań w Internecie. Dowiedz się jak możemy Ci pomóc – poznaj naszą ofertę.

Top