ClickCease

Jak HubSpot pomógł naszym klientom? Poznaj ich opinie!

Sama doskonała znajomość technologii HubSpot nie wystarcza, liczy się jej miks z szeroką wiedzą z zakresu marketingu i organizacji procesów sprzedaży.

Opinie naszych klientów, którzy skorzystali z wsparcia we wdrożeniu HubSpot

Inbound marketing | email marketing | content creation | website migration | conversational marketing

"Nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, zaangażowaniem, zrozumieniem potrzeb oraz doradztwem, jaki reprezentuje polski zespół HubSpota zarządzany przez Mariusza Glińskiego. Pracuje w bardzo ciężkiej i wymagającej branży, gdzie nieliczni mogą świadczyć usługi ze względu na bardzo trudnego klienta końcowego, rynek regulowany i wiele regulacji prawnych. Polecam każdej firmie ich doradztwo i usługi. To zespół profesjonalistów świadczących kompleksowe usługi na najwyższym poziomie."

Emilia Z., ProService Finteco

"Kontakt z BusinessWeb i cały proces wdrożenia oceniam bardzo wysoko, ponieważ już od początku dostaliśmy konkretną wiedzę, dogłębną analizę potrzeb i procesów w naszym - dość zróżnicowanym zespole sprzedażowym. Każdy z jego członków został potraktowany indywidualnie a sam plan wdrożenia był w trakcie modyfikowany, zależnie od potrzeb uczestników warsztatów. I to właśnie elastyczność i otwartość uważam za jedną z największych wartości tej współpracy. Bardzo polecam przede wszystkim za pomoc w spojrzeniu na procesy sprzedażowe z nowej, świeżej perspektywy."

Agnieszka H.

Wdrożenie CRM | Onboarding HubSpot Sales | email marketing

Onboarding HubSpot Sales Hub | sales coaching and training | sales and marketing alignment

"We have been working with Businessweb in order to implement CRM, design our sales processes and marketing funnel, align sales with marketing and set up the major features for marketing automation. It was a fantastic journey where Businessweb has shown up huge flexibility and understanding of our internal needs and challenges. They did not only understand them but also helped us overcome our challenges and find solutions. I can only highly recommend working with the entire Businessweb team!"

Helena K., Makeitright

"Na sukces wdrożenia HubSpot miały wpływ trzy czynniki: ludzie, procesy, narzędzia - dokładnie w tej kolejności. Zespół z BusinessWeb to specjaliści, którzy potrafią wnikliwie przeanalizować sytuację oraz zaproponować wdrożenie nowych procesów lub ich optymalizację. HubSpot Starter został dopasowany do potrzeb i możliwości początkującego działu marketingu. Efekty? Zwiększenie ruchu na stronie oraz segmentacja kontaktów spowodowały zwrot z inwestycji w ciągu 30 dni od wdrożenia."

Anna Jancy, Open Nexus | PRZETARGowa.pl

Wdrożenie CRM | Optymalizacja procesów

Wdrożenie HubSpot
i migracja z innych
systemów CRM

"Zaangażowany zespół specjalistów, prezentujący efektywne podejście do zadań. Nie tylko pomagają w bezpośrednim wdrożeniu i migracji z innych systemów CRM ale również pomagają dokonać transformacji podejścia do sprzedaży z wykorzystaniem i w oparciu o nowy system."

Marcin N., MCX Pro

"Świetny zespół specjalistów ze swojej branży, pomoc we wdrożeniu HubSpot w naszej organizacji przeszedł zgodnie z harmonogramem. Przemyślany tryb pracy oraz doświadczenie wyniesione z dziesiątek wdrożeń przyniosło świetne rezultaty: z większości funkcji HubSpota mogliśmy korzystać już w kilka tygodni od momentu uruchomienia wdrożenia. Pomocny zespół z BusinessWeb zawsze znajdzie czas na dociekliwe pytania i wątpliwości, szczerze polecam."

Marcin B., Profim sp. z o.o.

Onboarding HubSpot Marketing Hub PRO

Konsultacje w ramach wdrożenia HubSpot

"Największą wartością jaką dały nam konsultacje z BusinessWeb jest to, że wdrożyliśmy wszystkie rozwiązania w niecałe 3 miesiące od A do Z. Przed konsultacjami obstawialiśmy bardziej 6 miesięcy jak nie więcej. Zespół Mariusza uświadomił nam, że wcale nie musi to tak wyglądać :). Ich wiedza i doświadczenie skutecznie pomogły przekonać resztę naszego zespołu do (jakby nie patrzeć) tak drastycznej zmiany w funkcjonowaniu firmy. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich wsparcia :)"

Paweł Rączka, Extended Tools

Poznaj przykłady projektów wdrożenia HubSpot

"Firma BusinessWeb przeprowadziła kompleksową integrację oraz automatyzację procesu sprzedaży w Naszej firmie. Współpraca od początku przebiegała bezproblemowo a na każde zapytanie otrzymaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź. Mam nadzieje, że zrealizujemy jeszcze nie jeden wspólny projekt! Polecam!"

Karol Antoniak, Ziemia Inwestycje

Kompleksowa integracja | Automatyzacja procesów sprzedaży - HubSpot Sales Pro

Konfiguracja systemu | Ułożenie całego procesu dopasowanego do potrzeb firmy

"Wcześniej używaliśmy SalesForce, ale system był zbyt skomplikowany, z mniejszą automatyzacja w wersji podstawowej (i tak dużo droższej od Hubspot) i nie zachęcał zespołu 10 osób do pracy z nim. Nie było też automatyzacji marketingu. Z BusinessWeb wdrożenie Hubspota poszło dużo sprawniej, nie tylko dotyczyło konfiguracji systemu, ale ułożenia procesu dopasowanego do naszej firmy. Jak powiedział jeden z przedstawicieli segmentu IT: "no tak, firmy wdrażające Hubspot znają się na robocie, są praktykami w sprzedaży i marketingu". Planujemy dalsze działania marketingowe związane z Hubspot."

Pawel Brzozowski, Abrilux

"Dzięki BusinessWeb wdrożyliśmy CRM w kilka tygodni wraz z rozpisaniem scenariuszy obsługi leadów, formularzy na stronach WWW, wysyłki mailingów do różnych grup odbiorców. W trakcie wdrożenia otrzymaliśmy pełne wsparcie w zakresie ustawienia procesów sprzedaży, przygotowania komunikacji do klientów, importów baz jak i związanych z nimi skryptów."

Piotr Mazurkiewicz, easyCALL.pl S.A.

Implementacja HubSpot | Obsługa leadów dla zespołu handlowego

Wdrożenie CRM i procesów sprzedaży

"Bardzo pozytywne doświadczenie biznesowe. Firma godna polecenia. Łatwy kontakt, bardzo przyjaźni ludzie. System przyjazny dla użytkowników, ułatwia i automatyzuje pracę."

Jarosław Ś., VIRA Lift Sp. z o.o.

"Pracując wcześniej na LiveSpace postanowiliśmy mocno rozwinąć marketing i między innymi zmienić CRM. Kapitalny zespół z Businessweb przeprowadził u nas bardzo obszerny, 4-ro miesięczny projekt wdrożeniowy. Nie było prosto, bo zaczęliśmy od podstaw, dokładnie definiując persony, itd. ale było warto gdyż skończyliśmy na doskonale poukładanych pod HubSpot procesach, świetnej marketingowo stronie i z super narzędziem CRM. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mocno polecamy Businessweb do takich skomplikowanych spraw dotyczacych Hubspota i w ogóle inbound marketingu. Znają się na tym. To była naprawdę dobrze zrobiona robota. Dzięki Businessweb!"

Roman Hatossy , NASCON sp. z o.o.

4-ro miesięczny projekt wdrożenia nowego CRM

Onboarding HubSpot Marketing Hub

"Profesjonalne podejście i wsparcie na każdym etapie! Z czystym sercem polecam zespół BusinessWeb - z cierpliwością aniołów odpowiadali na wszystkie pytania, służyli radą w zakresie inbound marketingu i prowadzili za rękę podczas całego procesu wdrażania HubSpot. Szczerze polecam!"

Małgorzata R., productive24.com

"Wdrożenie HubSpot'a było najlepszą inwestycją jaką podjąłem jako sprzedawca. Począwszy od bardzo płynnego przeprowadzenia migracji z poprzedniego systemu CRM, poprzez analizę dotychczasowych procesów marketingowo-sprzedażowych. Współpraca przebiegała bardzo spójnie, a wszystkie działania były realizowane terminowo. Po miesiącu od wdrożenia dostrzegłem bardzo duże zmiany. PS. BusinessWeb ponadto to super ludzie 🙂"

Mateusz S., Sprawy

Wdrożenie CRM i procesów sprzedaży

Wdrożenie CRM

"Świetni specjaliści. Dokładnie i konkretnie wskazali możliwości HubSpot-a w oparciu o nasze zapotrzebowanie. Pomogli je skonfigurować i pokazali jak wyciągać wnioski. Pewnie można byłoby dojść do tego samemu, ale z nimi to oszczędność czasu i pieniędzy. Polecam każdemu, kto chce by jego sprzedaż był mierzalnym procesem."

Michał M., Plona Consulting

Klienci, u których wdrożyliśmy HubSpot

Od konsultacji wdrożeniowej, poprzez szkolenia i pełną implementację rozwiązań.

Dowiedz się jak HubSpot może pomóc Twojej firmie!

Porozmawiaj z nami o tym jak HubSpot może pomóc Twojej firmie