Twój zespół sprzedaży chce więcej sprzedawać - nie walczyć  z niechlujnymi arkuszami kalkulacyjnymi, zapchanymi skrzynkami pocztowymi lub niepotrzebnymi narzędziami, które spowalniają ich działanie. 

 Copyright © 2019 BusinessWeb. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poproszę o kontakt i prezentację HubSpot CRM

Proste zarządzanie Klientem i transakcjami za pomocą HubSpot CRM

W Businessweb wspieramy działy sprzedaży i marketingu, w zwiększaniu ich efektywności i skuteczności pozyskiwania leadów. 

Będąc certyfikowanym partnerem HubSpot, masz w nas zaufanego partnera, który pomoże Ci uzyskać najwięcej korzyści z wdrożenia HubSpot CRM

Poznaj HubSpot CRM - darmowa Demonstracja

Zarządzaj swoją kolejką transakcji i przyspiesz działanie zespołu sprzedaży dzięki HubSpot CRM, który jest bezpłatny, na zawsze

HubSpot CRM automatyzuje zadania, których sprzedawca nie znosi i wymaga niewielkiego czasu na naukę. Oznacza to więcej czasu na zawieranie transakcji a mniej czasu na wprowadzanie danych. 

Ponadto interakcje z Klientami są śledzone automatycznie, a potencjalne kontrakty są wyświetlane na jednym pulpicie nawigacyjnym, co zapewnia całkowitą widoczność na planowane przychody bez dodatkowej pracy. 

Co najważniejsze, możesz mieć nawet 1 000 000 kontaktów, użytkowników i przestrzeni dyskowej, bezterminowo - niezależnie od tego, czy jesteś zespołem 1 czy 1000 osób. 

Pożegnaj się z rozproszonymi rozwiązaniami i połącz wszystkie swoje zespoły wokół jednego zestawu oprogramowania, który integruje wszystkie narzędzia, dane i procesy.

Wyeliminujesz zmarnowany czas i wysiłek, dzięki czemu możesz łatwo zwiększyć ruch, przekonwertować więcej potencjalnych klientów, zdobyć więcej klientów i przekształcić ich w promotorów, którzy rozwiną Twój biznes.

Poproszę o DARMOWĄ demonstrację

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM PARTNEREM HUBSPOT W POLSCE

Brak zobowiązań na etapie kontaktu

Wstępna analiza Twoich potrzeb w zakresie CRM

Oszacowanie potencjalnych kosztów wdrożenia CRM

Oszacowanie potencjalnego wzrostu efektywności sprzedaży

Poznaj jaj HubSpot CRM może pomóc Ci zwiększyć efektywność sprzedaży. Oszczędź czas i nie rozpoznawaj go samodzielnie. Skorzystaj z naszej pomocy. Reprezentujemy HubSpot w Polsce.  

Szukasz HubSpot CRM? Nie trać czasu skorzystaj z usług certyfikowanego partnera w Polsce 

Skup się na generowaniu leadów, zwiększaniu przychodów i przekraczaniu oczekiwań Twoich klientów, wszystko za pomocą jednego zestawu narzędzi.

Wreszcie, CRM przeznaczony do tego, aby sprzedawać więcej i mniejszym nakładem pracy

Businessweb - jesteśmy certyfikowanym partnerem HubSpot w Polsce

Poznaj HubSpot CRM. Skontaktuj się z nami i przejdź przez Demo rozwiązania, tak abyś zobaczył jakie korzyści może odnieść Twoja Firma

Zarządzaj transakcjami w jednym miejscu. Widząc wszystkie niezbędne szczegóły.

Uzyskaj przejrzysty widok całej ścieżki sprzedaży na czystym, wizualnym pulpicie nawigacyjnym. 

Możesz sortować wygrane i utracone transakcje , zaplanowane spotkania i umowy wysłane w dowolnym okresie czasu oraz śledzić skuteczność w porównaniu z celem który chcesz osiągnąć. 


Sortuj oferty według nazwy, właściciela, kwoty lub etapu za pomocą filtrów niestandardowych, aby uzyskać przydatne dane w ułamku sekundy. 


Rejestruj automatycznie każde działanie.

HubSpot CRM śledzi interakcje z klientami automatycznie - niezależnie od tego, czy są w e-mailu, w mediach społecznościowych, czy w trakcie rozmowy telefonicznej. 

Synchronizuj bazę CRM z Gmailem lub Outlookiem i przechwytuj wszystkie połączenia, wiadomości e-mail lub spotkania jak tylko się wydarzą. 


Zobacz wszystko na temat Klienta w jednym miejscu.

Posiadaj więcej danych niż nazwiska i stanowiska. Każda interakcja z Klientem jest przechowywana w postaci uporządkowanej osi czasu, włącznie z połączeniami telefonicznymi, e-mailami, spotkaniami i notatkami.

Nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez przepełnioną skrzynkę odbiorczą lub arkusz kalkulacyjny, aby dowiedzieć się, gdzie został przerwany kontakt z Klientem.

Zsynchronizuj się z oprogramowaniem marketingowym HubSpot, a dowiesz się, jakie treści najbardziej interesowały Twojego  potencjalnego Klienta, abyś mógł spersonalizować do niego swoje podejście.


Darmowy CRM HubSpot czyni pracę sprzedawcy łatwiejszą i wymagającą mniejszych nakładów pracy

Rozmawiaj z prospektami i Klientami w czasie rzeczywistym.

Zacznij budować lepsze relacje z potencjalnymi Klientami i obecnymi Klientami, za pomocą spersonalizowanych rozmów "jeden do jednego".

HubSpot CRM zawiera bezpłatny chat, bot, oraz skrzynkę kontaktową dającą zespołowi sprzedaży i marketingu,  jedno miejsce do przeglądania, zarządzania i odpowiadania na wszystkie rozmowy - niezależnie od kanału, z którego pochodzą.

Cały Twój zespół będzie w stanie łatwo zarządzać komunikacją indywidualną na dużą skalę. I to wszystko za darmo. 

Wyślij spersonalizowane sekwencje maili 

Ustaw kolejkę e-maili i wyślij je do potencjalnego klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Skorzystaj z oprogramowania sprzedażowego HubSpot i zwiększ swoją efektywność

Kontakty i śledzenie transakcji to dopiero początek. HubSpot CRM jest częścią pełnego zestawu narzędzi zwiększających wydajność sprzedaży,
które synchronizują się ze skrzynką pocztowa i ułatwiają każdą sprzedaż.

Twórz i mierz skuteczność szablonów wiadomości e-mail

Przekształcaj powtarzające się e-maile w szablony, które możesz wysłać w ciągu kilku sekund. Następnie śledź wyniki i dziel się najlepszymi praktykami z zespołem.

Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym

Poznaj moment, w którym potencjalny klient otworzy wiadomość e-mail lub pobierze załącznik, abyś mógł śledzić, kiedy Klient interesuje się Twoją ofertą.

Dodawaj dane do rekordów kontaktów automatycznie 

Zdobądź wiedzę o firmach kontaktujących się z Twoją firmą, mając dostęp do danych ponad 20 milionów firm z całego świata.

Nawiązywanie połączeń wewnątrz CRM

Zadzwoń za pomocą kliknięcia i wybierz, czy chcesz nagrać rozmowę. Informacja o połączeniu jest automatycznie zapisywana na osi czasu kontaktu. 

Zarezerwuj więcej spotkań

Ustaw swoją dostępność i uzyskaj link do udostępniania, który synchronizuje się z kalendarzem, a pozwala potencjalnym klientom wybrać czas, który będzie odpowiedni dla wszystkich.

Każde konto zawiera bezpłatną wersję narzędzi sprzedaży HubSpot o ograniczonej pojemności, a za miesięczną opłatę można ją w pełni wykorzystać.

Działa z Gmailem, G Suite, Outlookiem lub Office 365 dla Windows.

Narzędzia sprzedaży, marketingu, obsługi klienta i CRM firmy HubSpot są skuteczne same w sobie - ale są jeszcze lepsze gdy wspólnie je wykorzystujesz.

PLATFORMA ROZWOJU HUBSPOT OBEJMUJE

Bezpłatny HubSpot CRM

Wszystko, czego potrzebujesz, aby organizować, śledzić i pielęgnować swoje relacje z potencjalnymi klientami. Tak, jest w 100% darmowe. Na zawsze.

Marketing Hub

Zwiększ ruch i zyskaj więcej odwiedzających dzięki narzędziom takim jak landing page,  automatyzację kontaktów, analizy i wiele innych.

Service Hub 

Narzędzia do obsługi klienta, które pomogą Ci nawiązać kontakt z klientami, przekroczyć ich oczekiwania i zamienić ich w promotorów, którzy rozwiną Twój biznes.

Sales Hub 

Oszczędzające czas narzędzia, które pomagają uzyskać głębszy wgląd w potencjalnych klientów, zautomatyzować zadania, których nienawidzisz, i szybciej zamykać więcej transakcji.

NOWY

Zacznij korzystać z bezpłatnych narzędzi lub uzyskaj więcej dzięki naszemu wyjątkowemu oprogramowaniu.

Poproszę o DARMOWĄ demonstrację

Korzystaj z nieograniczonej liczby użytkowników, danych i do 1 000 000 kontaktów bez limitu czasu lub daty wygaśnięcia.