ClickCease

Webinar

Cold Calling w praktyce, czyli: mam leady i co dalej? 🤯

Organizujesz webinar i pozyskujesz w ten sposób kontakty? Twoi potencjalni klienci pobierają ebooki (lub inne materiały) z Twojej strony i nie wiadomo co z tym dalej zrobić? Wykorzystaj potencjał Twojej bazy kontaktów i przekuj ją na szanse sprzedażowe.

Otrzymaj dostęp do webinaru i dowiedz się:

Dzięki temu zaczniesz chętniej dzwonić, a Twoja sprzedaż będzie rosnąć!

Nabierzesz jeszcze więcej pewności siebie i już nikt nie będzie musiał Cię zmuszać, namawiać czy motywować do kontaktu z każdym nowym leadem 🔥

Prowadzący webinar

W BusinessWeb pomagamy zrobić z HubSpot maszynę do generacji leadów, oszczędzić czas i środki na marketing i sprzedaż. Pokazujemy, jak dzięki CRM mierzyć skuteczność cold callingu, aby nie zmarnować żadnego kontaktu w bazie. Łączymy siły z najlepszymi ekspertami Cold Calling w Polsce, pokazując jak prowadzić rozmowy oraz jak pracować z HubSpot CRM.

Karol Bartkowski

Praktyk cold callingu i social sellingu

Sprzedawca z ponad 100 000 000 zł sprzedaży własnej. Zajmuje 43 miejsce na liście 100 najbardziej wpływowych social sellerów w Europie. Mówca i trener z 18-letnim doświadczeniem i 2-letnim członkostwem w elitarnym Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców.

Michał Myszkowski

HubSpot Sales Hub/CRM Architect

Pomaga zwiększać efektywność przedsiębiorstw dzięki wdrożeniom procedur operacyjnych sprzedażowych. Podnosi kompetencje pracowników, na co dzień stosując HubSpot w procesach sprzedaży BusinessWeb. Uznany i wieloletni ekspert rynku TSL.

HubSpot + ColdCalling