ClickCease

SEO i strategia treści dla B2B

Zbudujemy Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania i opracujemy strategię SEO B2B odpowiednią dla Twojej firmy. Zwiększymy skuteczność sprzedażową treści  i zmierzymy realny zwrot z inwestycji w jej tworzenie

Wznieś się na samą górę wyników wyszukiwania i wyprzedź swoją konkurencję

Buduj swój autorytet w tematach, których poszukują Twoi Klienci B2B

Stworzymy strategię docierania treścią do Klientów B2B. Pomożemy Ci zbudować ekspercki wizerunek Twojej firmy

Twoja strategia treści i Twój autorytet w wyszukiwarce

W dzisiejszych czasach silniki wyszukiwarki najwyżej cenią strony, których treści są zorganizowane wokół eksperckich tematów. Wspólnie wybierzemy główne tematy – tzw. filary, które są kluczowe dla Twojej oferty i wokół których będziemy tworzyć treści. Otrzymasz jasną strategię działań. Przestaniesz tworzyć treści od Sasa do Lasa, nie przynoszące Ci żadnych korzyści.

W zależności od trafności, konkurencji i popularności wybierzemy te frazy, które mają największy potencjał na uzyskanie dobrych wyników. Znajdziemy nisze, gdzie możesz osiągnąć wynik niższym kosztem.

Ustalając konkretną strategię treści i SEO sprawimy, że ruch organiczny w Twojej witrynie będzie coraz większy i coraz bardziej wartościowy, pod kątem Klientów których chcesz pozyskać. 

Wsparcie w zakresie tworzenia treści zgodnych z SEO B2B

Dzięki naszemu wsparciu będziesz tworzyć treści dostosowane pod silniki wyszukiwarki Google. 

Otrzymasz porady SEO podczas pisania artykułu na bloga, tworzenia landing page lub zwykłej strony. Z pomocą opracowanej specjalnej checklisty z łatwością stworzysz treści, które będą od razu zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google.

Jeśli nie masz na swojej stronie certyfikatu SSL, pomożemy Ci go zainstalować, dzięki czemu zapewnisz użytkownikom bezpieczną wizytę na stronie, a także polepszysz swoje pozycje w wyszukiwarce.

Zmierzymy Twój ruch organiczny i realny zwrot z inwestycji w SEO B2B

Dostarczymy Ci raporty skuteczności Twoich treści, dzięki czemu zidentyfikujemy te najlepiej działające oraz te, które nie przynoszą zakładanych efektów.

Zobaczymy, które tematy generują największy ruch, najwięcej leadów i ostatecznie klientów. Skupiając działania wokół najlepszych tematów, zwiększymy Twoje zyski z ruchu organicznego i polepszymy zwrot z inwestycji w SEO i tworzenie treści.

Otrzymasz także pełen wgląd w to, co robią odwiedzający z ruchu organicznego – które strony odwiedzają, co czytają i gdzie podejmują działania. Zobaczysz jak Twoja strategia treści działa i SEO B2B przynosi pozytywne skutki.

Korzystając z naszego wsparcia, możesz usprawnić swoje działania w wielu różnych aspektach marketingu

Blog i nowe treści

Otrzymuje strategię publikacji. Zapewnij, że każdy artykuł działa na konwersję na wiodącego B2B. Zyskaj większy i bardziej wartościowy ruch z wyszukiwarki Google.

Landing page

Zwiększaj konwersję, dzięki dedykowanym landing page, mającym na celu pozyskiwanie leadów wysokiej jakości . Z ich pomocą dostarczaj, wartościowe rozwiązania dla Twoich potencjalnych Klientów.

Email marketing

Docieraj do Klientów dzięki spersonalizowanej komunikacji mailowej, wykorzystującej zaawansowaną segmentację Klientów. Otrzymaj strategię mailingu, wpływającą na wzrost konwersji na leady. 

Automatyzacja

Zwiększaj jakość leadów, używając marketing automation. Dopasuj maile, treści i oferty zależnie od sposobu zachowania odbiorcy na Twojej stronie WWW. 

Zarządzanie kontaktami

Zapewnij sobie dostęp do informacji o tym, jakie działania podejmuje Klient w zakresie Twoich treści. Użyj tych danych do lepszej personalizacji komunikacji z Klientem. 

Analityka

Uzyskaj wgląd w swój cały proces sprzedażowy, aby móc zobaczyć, które działania przynoszą najwięcej korzyści. Posiadaj wiedzę, które z działań dostarczają leady, a które nie.  

 

Strona WWW

Zwiększ skuteczność pozyskiwania leadów ze strony WWW. Zapewnij jej ciągły rozwój, w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników i ciągłego wzrostu ilości nowych kontaktów. 

Social Media

Prowadź działania w Social Media mające na celu promowanie Twojej marki i docieranie z Twoim treściami do docelowych grup Klient. Zastosuj Social Selling przez LinkedIn.

SEO B2B

Otrzymaj strategię SEO B2B wokół treści i tematów, dzięki którym zyskasz wysokie pozycje w wyszukiwarce. Zapewnij odpowiednią optymalizację Twojej strony WWW.  

Calls-to-action

Zwiększaj konwersję na leady, dzięki umieszczeniu na Twojej stronie WWW dedykowanych wezwań do działania (CTA). Za ich pomocą skieruj klientów na landing page z ofertą zachęcającą do pozostawienia kontaktu.

Reklamy Google Ads/FB

Prowadź kampanie reklamowe Google Ads i Facebook, które zapewniają wysoki zwrot z inwestycji. Precyzyjnie mierz, które z nich są skuteczne i dają w końcowym efekcie największą ilość klientów.

Integracja z systemami B2B

Zapewnij integrację działań marketingowych z Twoimi systemami zarządzania sprzedażą. Automatycznie kieruj dane kontaktowe do systemów CRM. 

Stwórz strategię treści pozyskującą nowych Klientów B2B

Skontaktuj się ze mną i porozmawiaj o tym, jakie działania możesz podjąć, w celu wypracowania skutecznej strategii treści B2B