Twoja firma nie wykorzystuje w pełni Internetu do pozyskiwania i obsługi Klienta?

 Copyright © 2019 BusinessWeb. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowaliśmy strony

Zamawiam spotkanie

POPROSZĘ O SPOTKANIE W SPRAWIE STRATEGII DZIAŁAŃ W INTERNECIE

Twoje dane są bezpieczne. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz
politykę prywatności

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i jak mogłaby wyglądać nasza współpraca. Nasza analiza co możemy zrobić i jaki jest potencjał na pozyskanie klientów jest zupełnie darmowa.

Dlaczego nawiązując z nami współpracę możesz skutecznie pozyskiwać klientów ?

 

Wypełnij formularz i umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie. Zobacz, czym możemy Cię zainspirować. Zobacz, czy możemy coś zmienić w Twoim postrzeganiu tego, w którą stronę może się rozwijać Twoja firma.

 

Przetestuj nas przez miesiąc - sprawdź jak sie z nami współpracuje i jakie wyniki możemy dostarczyć. W pierwszym miesiącu nie pobierzemy pełnej opłaty.

Pomagamy budować promocje -  Aby skutecznie sprzedawać musisz zaistnieć w głowach klientów i regularnie proponować im coś innego w ramach promocji swoich usług. Nie wiesz co i jak promować? Brakuje Ci pomysłów? Pomożemy Tobie wymyślać nowe akcje promocyjne. 
Jak wymyślamy promocje?
Pozycjonujemy Twoją Firmę lokalnie w Google -  Poprawiamy Twoje pozycje w wyszukiwaniach lokalnych Google, wtedy gdy klienci szukają konkretnej usługi na Ursynowie. 
Reklamujemy Twoją Firmę lokalnie w Google i na Facebooku -  Wyświetlamy reklamy tylko w określonej lokalizacji geograficznej jak np. na Ursynowie. Trafiamy więc z Twoją ofertą do osób które mogą szybko do Ciebie trafić.
Jak szukamy klientów?Jak pozycjonujemy lokalnie?Jak reklamujemy lokalnie?
Dbamy nie tylko o reklamę ale o cały proces sprzedaży  -  Dbamy o Twoją sprzedaż a nie tylko o reklamę. Pomożemy Tobie ustawić proces obsługi klienta tak aby maksymalnie wykorzystywać potencjał klientów trafiających do Ciebie z reklamy lub pozycjonowania.
Jak budujemy sprzedaż?
Zadzwoń 690 665 194Zadzwoń 690 665 194

              - jest już za późno na działania. Nieprawda. Wielu z Twoich konkurentów nawet jeżeli działa w Internecie, to nie zawsze robi to dobrze. Liczy się skuteczność, a nie samo działanie

              - strategia i działania w Internecie są kosztowe. Nieprawda. Nie trzeba wszystkiego budować 
od razu. Szybkość jest ważna, ale ważniejsza jest determinacja, konsekwencja i regularność działań

              - procesy związane z Internetem są skomplikowane i trudne do wdrożenia. Nieprawda. 
Nie wszystko trzeba robić i wszystko znać. Skupiając się na najważniejszym można osiągnąć dobre wyniki. Liczy się stara dobra zasada Pareto: 20% działań daje 80% efektów

Twoja firma to Twoje dziecko. Zbudowana dzięki tysiącom godzin pracy i osobistego zaangażowania. Często dużym kosztem. Jakim, wiesz tylko Ty. Chcesz ją dalej rozwijać, widzisz szansę w Internecie. Pracownicy w firmie mają jednak za małą wiedzę, aby skutecznie zmienić jej strategię działania. Szukałeś firmy, która może Ci profesjonalnie doradzić, biorąc pod uwagę specyfikę Twojej firmy. Straciłeś czas... Nikt nie rozumiał Twoich oczekiwań i nie był w stanie kompleksowo pomóc Ci w rozwiązaniu problemu, jak skierować Twoją firmę w świat Internetu

W każdej firmie jej właściciel staje w punkcie, w którym musi podjąć ryzyko wprowadzenia zmian w działaniu firmy. Wdrożenie strategii internetowej często wymaga wyjścia poza schemat obecnych działań, zmiany sposobu funkcjonowania, reorganizacji czy przekonania pracowników do tego, że bez Internetu nie ma przyszłości firmy. Często ten temat jest jednak zawieszany i nic się dalej z nim nie dzieje…

Jeżeli chcesz umówić spotkanie z nami wypełnij formularz i podaj kilka informacji na swój temat, które pozwolą nam na wstępne przeprowadzenie analizy Twojej firmy i możliwej strategii działania.

Na spotkanie z Tobą chcemy przyjść przygotowani

Po analizie skontaktujemy się z Tobą w sprawie wspólnego spotkania.

Stoisz przed skomplikowanym problemem? Nie masz planu działania, kogoś kto pomógłby Ci lepiej zrozumieć co trzeba zrobić, aby zbudować odpowiedni plan działań w Internecie?
Często widzimy taki stan u naszych Klientów. Często pomaga im po prostu rozmowa z kimś, z kim mogą omówić swoje pomysły i problemy. 
Sukces często zależy od pierwszego kroku. Zacznij go z nami. 


Zainwestuj 2 godziny czasu i przekonaj się, jak blisko jesteś od rozwiązania tematu
jak zacząć działać w Internecie!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE TERAZ

Czas podjąć działanie. Stres i martwienie się o Twoją firmę znacznie osłabia Twoje możliwości dalszego działania. Masz czas na zwlekanie z decyzjami? A może jednak znajdziesz czas, aby poświęcić 2 godziny
na spotkanie z nami? Pozostaw do siebie kontakt. Umów się na spotkanie z nami.
Pamiętaj, jest ono bez żadnych zobowiązań.

P.S.

.


.


.


Pamiętaj, że nie będziemy w stanie pomóc więcej niż 5 klientom, którzy wykażą się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w proponowany przez nas zakres prac.

Skorzystaj z ponad 20 lat doświadczenia w rozwoju internetu i nowych technologii

Pracując z nami w BusinessWeb możesz korzystać z szerokiego wsparcia w zastosowaniu internetu 
do rozwoju firmy oraz doświadczenia zdobytego przez ponad 20 lat pracy w zakresie rozwoju nowych technologii oraz Internetu. Doświadczenia, które daje Ci dostęp do pomysłów na to jak działać w Internecie, jak organizować Twoją firmę. Klienci doceniają nas właśnie za pomysły i pomoc w ich realizacji. Posiadają bowiem pomysł na swoją firmę, ale nie wiedzą, jak go realizować. Potrzebują do tego partnera, który zapewni im kompleksowe wsparcie.

Od firm, z którymi współpracujesz, oczekujesz kompleksowego podejścia do sprawy. Wąska specjalizacja Cię nie interesuje. Dlatego jako BusinessWeb dajemy Ci możliwość dostępu do szerokiej wiedzy i wsparcia w zakresie strategii rozwoju Twojej firmy w Internecie. Jednocześnie zapewniamy wsparcie w jej realizacji, dysponując zespołem specjalistów marketingu internetowego.

Nasze spotkanie oferujemy za darmo, gdyż wierzymy, że dobra i skuteczna relacja z klientem może się odbyć jedynie, gdy w praktyce pozna możliwości i to co może zrobić. Temat strategii internetowej nie jest prosty do zorganizowania. Wiemy, że aby klient zrozumiał co ma zrobić, potrzebna jest inwestycja z naszej strony w przedstawieniu mu potencjalnego planu działania.
Same pomysły nadają kierunek działań, ale kluczową jest ich realizacja, gdzie zapewniamy pełne wsparcie. Być może po spotkaniu to nie my będziemy je realizować, ale zapewne będziemy najlepsi do ich wdrożenia, gdyż je najlepiej znamy. Bez podzielenia się pomysłami nie mamy szans na realizację, Klient nie chce płacić za kota w worku, dlatego najpierw musi poznać pomysły, bez ponoszenia za to kosztów.

Mariusz Gliński
Strategia Działań Internetowych  - Właściciel Businessweb

Zobacz Bio
TAK, CHCĘ UMÓWIĆ BEZPŁATNE SPOTKANIE

Sprawdź, co Ci może dać profesjonalne doradztwo w zakresie strategii internetowej

Już na naszym pierwszym, bezpłatnym dla Ciebie spotkaniu pomożemy Ci:

Poznać pomysły na to, jakie działania możesz podjąć, gdzie są największe szanse na rozwój Twojej firmy w Interencie, jak wyróżnić się od konkurencji

Poznać jak stworzyć Twój wizerunek w internecie, w jaki sposób komunikować się z klientami, jak wykorzystać reklamy, social media, stronę www do tego, aby wyróżnić Twoją firmę


Poznać w jaki sposób możesz krok po roku przenieść firmę w świat Internetu, jak zaangażować pracowników i budowę odpowiednich procesów w Twojej firmie


Poznać możliwe koszty działań, ich zakres i niezbędny czas, dostosowany do Twoich możliwości

 Copyright © 2016 Businessweb Warszawa Indiry Gandhi 35 02-776 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W BusinessWeb pomagamy rozwiązać
                  na temat obecności firmy w Internecie

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to umów się na bezpłatną i bez zobowiązań
konsultację w zakresie budowy strategii działań w Internecie.

Poznaj potencjalny plan marketingowy, zakres działań i jego potencjalne koszty,

wszystko dostosowane do Twoich możliwości i potencjału

Zostałeś w tyle za konkurencją? A może chcesz wzmocnić obecne działania?

Potrzebujesz planu wyjścia z tej sytuacji i stworzenia skutecznej strategii rozwoju firmy w Internecie?

 

Teraz BEZPŁATNIE dla Ciebie – spotkanie z ekspertami w zakresie rozwoju firmy w Internecie,
którzy podzielą się z Tobą z tym, w jaki sposób możesz zbudować swoją obecność w Internecie, co jest do tego potrzebne i jakie mogą być tego koszty.

3 MITY

MIT 1

MIT 2

MIT 3

Spotkanie doradcze w sprawie strategii jest za darmo 

Gdzie jest haczyk?

Spotkanie z nami jest w pełni niezobowiązujące. Podzielimy się na nim wieloma sprawdzonymi pomysłami na strategię firmy w Internecie. Nie musisz z nami ich wdrażać, decyzja co dalej, należy tylko do Ciebie. Inwestując tylko 2 godziny otrzymujesz pełne wsparcie doradcze w zakresie rozwoju firmy w Internecie.

W naszych działaniach nie możemy pomóc każdemu. Nasze działania mogą przynieść korzyść tylko firmom, które są zdecydowane i mają zasoby na realizacją strategii internetowej. Jedyne co je powstrzymuje, to brak planu działania. Jeżeli mieliby go to rozpoczęli by prace od razu.

WAŻNE

Umów się na spotkanie i poczuj, że masz
wizję planu działań jak zbudować swoją
internetową obecność

...


Umów się na spotkanie i poczuj, że masz wizję planu działań jak zbudować swoją internetową obecność

Wolisz skontaktować się
z nami osobiście?

Możesz też skontaktować się 
z nami osobiście

Sprawdź, co Ci może dać profesjonalne doradztwo w zakresie strategii internetowej

Już na naszym pierwszym, bezpłatnym dla Ciebie spotkaniu pomożemy Ci:

Umów się z nami na spotkanie wypełniając formularz

P.S.

Spotkanie doradcze 
w sprawie strategii jest 
za darmo

Gdzie jest haczyk?

Fix the following errors:
Hide