poznaj zasady tworzenia skutecznej komunikacji na LinkedIn. Dostosuj swoją ofertę do określonych grup odbiorców, zapewnij jej odpowiednią personalizację, zwiększ skuteczność sprzedaży.

 Copyright © 2019 BusinessWeb. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Poproszę o kontakt

Poproszę o kontakt w sprawie pozyskania Klientów przez LinkedIn

Twoje dane są bezpieczne. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz
politykę prywatności

Pozyskanie Klientów przez LinkedIn, zaczyna się od jednej 30 minutowej rozmowy

Będąc partnerem HubSpot otrzymujemy bieżące wsparcie w zakresie działań i procesów sprzedażowych. Jedno z nich obejmuje wiedzę i dostęp do byłych  pracowników LinkedIn posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B tym kanałem. 


Wykorzystaj dostęp do najnowszych procesów sprzedażowych. Zmień swoje procesy sprzedażowe i pozyskaj więcej Klientów B2B

Darmowa Analiza Potencjału Pozyskania Klientów Przez LinkedIn

LinkedIn jest doskonałym miejscem dotarcia do potencjalnych Klientów B2B. Skorzystaj z naszych usług i uruchom proces sprzedaży za pomocą LinkedIn

konwertuj do 25% wysyłanych wiadomości Inmail na rozmowy z potencjalnymi Klientami. Zrób to za pomocą wiadomości, które zaciekawią Twoich Klientów i zachęcą do kontaktu z Tobą. 

poznaj jak działa LinkedIn i jak skutecznie wykorzystywać go do pozyskiwania Klientów. Zdobądź wiedzę o skutecznym pisaniu wiadomości, wykorzystywaniu Sales Navigatora oraz tym jak stworzyć swój profil.

zdobądź wiedzę o tym, jak zastosować dodatkowe działania sprzedażowe jak Video czy śledzenie zachowań klientów z Twoją pocztą e-mail i stroną WWWW ramach naszej pomocy z poprawą procesów sprzedaży na LinkedIn, otrzymasz od nas dodatkową wiedzę oraz narzędzia, umożliwiające Ci zwiększenie efektywności sprzedażowej. 

Pokażemy Ci, jak wykorzystywać Video i nowoczesną komunikację mailową do budowy wiedzy o zachowaniach Twoich Klientów. 

BEZPŁATNA ANALIZA POTENCJAŁU POZYSKANIA KLIENTA PRZEZ LINKEDIN

Brak zobowiązań na etapie kontaktu

Wstępna analiza Twoich potrzeb w zakresie pozyskania Klienta

Oszacowanie potencjalnych kosztów działań na LinkedIn

Oszacowanie potencjalnego wzrostu ilości Klientów

Dotrzyj do klientów z Twojej grupy docelowej. Zaciekaw spersonalizowaną ofertą. Skonwertuj do 25% wysłanych wiadomości Inmail na kontakt.

Szukasz nowych źródeł Klientów?Pozyskaj ich poprzez LinkedIn! 

Skup się na generowaniu leadów, zwiększaniu przychodów i wykraczaniu poza oczekiwania Twoich klientów. Wykorzystaj nowoczesne narzędzia i konwertuj więcej kontaktów na klientów

Skontaktuj się ze mną w przeciągu 30 minutowej rozmowy, na Twoim przykładzie, pokażę jak możesz wykorzystać LinkedIn i czy jest w nim potencjał dla Twojej firmy

Businessweb - mamy bezpośredni dostęp do ekspertów pracujących w LinkedIn

Zdobądź nowych Klientów. Wykorzystaj LinkedIn do nawiązania z nimi kontaktu. Skonwertuj nawet 25% wiadomości na zainteresowanych Klientów

Zwiększ skuteczność komunikacji z Klientami poprzez stworzenie eksperckiego profilu LinkedIn

Kluczem do zwiększenia skuteczności sprzedażowej na LinkedIn, jest takie przygotowanie Twojego profilu LinkedIn, aby pokazywał Twoją osobę jako eksperta w dziedzinie, którą interesuje się Klient.

Odejdź od komunikacji LinkedIn nastawionej na CV, w zamian pokaż w czym konkretnie jesteś w stanie pomóc swoim Klientom.

Otrzymaj od nas wsparcie w przygotowaniu profesjonalnego profilu LinkedIn. Zapewnimy Ci pełne wsparcie w jego stworzeniu i poprawnym sformatowaniu. 


Precyzyjnie określ grupę docelową klientów B2B, docieraj bezpośrednio do najwartościowszych kontaktów


Wykorzystaj Sales Navigator do znalezienia Klientów, którzy precyzyjnie spełniają kryteria klientów, jakich chcesz pozyskać.

Uzyskaj dostęp do szerokiej bazy kontaktów. Precyzyjnie określ wielkość firm i zajmowane stanowiska. 

Otrzymaj od nas pełne wsparcie szkoleniowe w  zakresie poznania Sales Navigator i jego wykorzystywania do sprzedaży.

 


Stwórz precyzyjnie dobraną ofertę dla Twoich klientów i wyślij ją do wybranych osób (nawet tych, które nie są Twoimi kontaktami na LinkedIn)


Przygotuj precyzyjną komunikację w zakresie Twojej oferty, która wzbudzi zainteresowanie Klientów i chęć porozmawiania z Tobą.

Wybierz osoby za pomocą Sales Navigatora i wyślij im spersonalizowaną wiadomość. Dopasowaną do tego, kim są jako potencjalny Klient i czego mogą oczekiwać.

Uzyskaj pomoc w zakresie przygotowania komunikacji i napisania wysyłanych wiadomości.


Skuteczna sprzedaż poprzez LinkedIn wymaga odpowiednich przygotowań. Poznaj nasz proces, wprowadzimy Cię w świat sprzedaży przez LinkedIn

Wyślij spersonalizowane sekwencje maili 

Ustaw kolejkę e-maili i wyślij je do potencjalnego klienta zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Skorzystaj z oprogramowania sprzedażowego HubSpot i zwiększ swoją efektywność

Kontakty i śledzenie transakcji to dopiero początek. HubSpot CRM jest częścią pełnego zestawu narzędzi zwiększających wydajność sprzedaży,
które synchronizują się ze skrzynką pocztowa i ułatwiają każdą sprzedaż.

Twórz i mierz skuteczność szablonów wiadomości e-mail

Przekształcaj powtarzające się e-maile w szablony, które możesz wysłać w ciągu kilku sekund. Następnie śledź wyniki i dziel się najlepszymi praktykami z zespołem.

Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym

Poznaj moment, w którym potencjalny klient otworzy wiadomość e-mail lub pobierze załącznik, abyś mógł śledzić, kiedy Klient interesuje się Twoją ofertą.

Dodawaj dane do rekordów kontaktów automatycznie 

Zdobądź wiedzę o firmach kontaktujących się z Twoją firmą, mając dostęp do danych ponad 20 milionów firm z całego świata.

Nawiązywanie połączeń wewnątrz CRM

Zadzwoń za pomocą kliknięcia i wybierz, czy chcesz nagrać rozmowę. Informacja o połączeniu jest automatycznie zapisywana na osi czasu kontaktu. 

Zarezerwuj więcej spotkań

Ustaw swoją dostępność i uzyskaj link do udostępniania, który synchronizuje się z kalendarzem, a pozwala potencjalnym klientom wybrać czas, który będzie odpowiedni dla wszystkich.

Każde konto zawiera bezpłatną wersję narzędzi sprzedaży HubSpot o ograniczonej pojemności, a za miesięczną opłatę można ją w pełni wykorzystać.

Działa z Gmailem, G Suite, Outlookiem lub Office 365 dla Windows.

Zwiększ efektywność działań na LinkedIn, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi personalizacji komunikacji z Klientem - zastosuj Video, śledzenie wysyłanych ofert i otwieranych maili

Nasze dodatkowe wsparcie w zakresie procesów sprzedaży obejmuje

Bezpłatny HubSpot CRM

Wszystko, czego potrzebujesz, aby organizować, śledzić i pielęgnować swoje relacje z potencjalnymi klientami. Bezpłatny na zawsze!

Video

Wykorzystaj darmowe narzędzia Video do personalizacji swojej komunikacji i wyróżnienia swoich procesów sprzedażowych

Śledzenie zachowań WWW

Poznaj, co potencjalni Klienci oglądają na Twojej stronie Internetowej, czym się interesują. Spersonalizuj pod nich komunikację sprzedażową

Śledzenie wysłanych ofert 

Zdobywaj informacje na temat zachowań Klientów i tego jak reagują na wysyłane do nich oferty. Dowiedz się, co czytają a czego nie.

Poproszę o kontakt

Zmień proces korzystania z LinkedIn

Pozyskaj 10% - 25% potencjalnych kontaktów z każdej wysłanej wiadomości Inmail

Mariusz Gliński 

Właściciel BusinessWeb

Fix the following errors:
Hide