Zlecasz reklamy i pozycjonowanie? Zadbaj o swoje 50%

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Przeczytanie artykułu zajmie Ci: < 1 minute

Często prowadząc małą firmę popełniamy błąd, myśląc że zlecając innej firmie pozycjonowanie czy reklamę, mamy sprawę pozyskiwania klientów dla  naszej firmy z głowy. Takie działanie może przynieść korzyści, jednak jeżeli do tego, co jest zlecone innym firmom nie damy drugie tyle od siebie, nie osiągniemy oczekiwanych rezultatów.

Firma, która prowadzi dla Ciebie działania reklamowe powinna patrzeć na cały kontekst Twojego marketingu, doradzić jakie działania uzupełniające po Twojej stronie są niezbędne, aby uzyskać jak największy efekt. Przykładami takiego doradztwa może być to, co zmienić i prowadzić na Facebooku, jak pisać artykuły na bloga, jakie elementy strony internetowej należy zmienić aby sprzedawała.

Zlecając więc prace z marketingiem swojej firmy, zadbaj o to czy wiesz co masz robić w ramach swoich 50% pracy. Poproś firmę o pomoc. Zwróć uwagę, że sprzedaż to nie tylko wyświetlenia i kliknięcie reklamy. To także to, jak Twoja strona przekonuje do zakupu i jak Ty radzisz sobie z przekonaniem klienta do zakupu przez telefon. Ktoś, kto robi dla Ciebie reklamy, powinien wiedzieć jak Ci pomóc w całym procesie sprzedaży.

Mała firma to nie korporacja

Mała firma to nie duża korporacja, nie ma w niej specjalistów od każdej dziedziny. Tak więc warto mieć po drugiej stronie kogoś, kto może nie jest ekspertem we wszystkim, ale wie jak Tobie pomóc nie tylko w reklamie, ale i całościowym spojrzeniu na to jak zwiększyć Twoją sprzedaż.

Przeczytaj również:

pozyskiwanie leadów
CRM Hubspot
Inbound Marketing
Tworzenie oferty handlowej
CRM co to jest?
Jak tworzyć persony
Call To Action
Jak zrobić landing page
Kanały marketingowe

Podziel się z nami swoją opinią

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Biznesowe wsparcie dla Twojej Firmy. Dostarczamy szeroki zakres usług marketingowych.

Kontakt

BusinessWeb
Pileckiego 104/25, Warszawa
Godziny Pracy:
Pon-Pt 8-17
Tel: 690 665 194