Jak HubSpot pomógł naszym klientom? Poznaj ich opinie!

Sama doskonała znajomość techologii HubSpot nie wystarcza, liczy się jej miks z szeroka wiedzą z zakresu marketingu i organizacji procesów sprzedaży.

HubSpot Gold Partner Polska - BusinessWeb

Opinie naszych klientów którzy skorzystali z wsparcia we wdrożeniu HubSpot

Wdrożenie CRM | Optymalizacja procesów

"Na sukces wdrożenia HubSpot miały wpływ trzy czynniki: ludzie, procesy, narzędzia - dokładnie w tej kolejności. Zespół z BusinessWeb to specjaliści, którzy potrafią wnikliwie przeanalizować sytuację oraz zaproponować wdrożenie nowych procesów lub ich optymalizację. HubSpot Starter został dopasowany do potrzeb i możliwości początkującego działu marketingu. Efekty? Zwiększenie ruchu na stronie oraz segmentacja kontaktów spowodowały zwrot z inwestycji w ciągu 30 dni od wdrożenia."

Anna Jancy, Open Nexus | PRZETARGowa.pl

"Firma BusinessWeb przeprowadziła kompleksową integrację oraz automatyzację procesu sprzedaży w Naszej firmie. Współpraca od początku przebiegała bezproblemowo a na każde zapytanie otrzymaliśmy satysfakcjonującą odpowiedź. Mam nadzieje, że zrealizujemy jeszcze nie jeden wspólny projekt! Polecam!"

Karol Antoniak, Ziemia Inwestycje

Kompleksowa integracja | Automatyzacja procesów sprzedaży - HubSpot Sales Pro

Konsultacje w ramach wdrożenia HubSpot

"Największą wartością jaką dały nam konsultacje z BusinessWeb jest to, że wdrożyliśmy wszystkie rozwiązania w niecałe 3 miesiące od A do Z. Przed konsultacjami obstawialiśmy bardziej 6 miesięcy jak nie więcej. Zespół Mariusza uświadomił nam, że wcale nie musi to tak wyglądać :). Ich wiedza i doświadczenie skutecznie pomogły przekonać resztę naszego zespołu do (jakby nie patrzeć) tak drastycznej zmiany w funkcjonowaniu firmy. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich wsparcia :)"

Paweł Rączka, Extended Tools

"Dzięki BusinessWeb wdrożyliśmy CRM w kilka tygodni wraz z rozpisaniem scenariuszy obsługi leadów, formularzy na stronach WWW, wysyłki mailingów do różnych grup odbiorców. W trakcie wdrożenia otrzymaliśmy pełne wsparcie w zakresie ustawienia procesów sprzedaży, przygotowania komunikacji do klientów, importów baz jak i związanych z nimi skryptów. W najbliższym czasie planujemy przygotować wspólnie integracje Hubspot z naszą usługą telefonii internetowej VoIP easyCALL."

Piotr Mazurkiewicz, easyCALL.pl S.A.

Implementacja HubSpot | Obsługa leadów dla zespołu handlowego

Konfiguracja systemu | Ułożenie całego procesu dopasowanego do potrzeb firmy

"Wcześniej używaliśmy SalesForce, ale system był zbyt skomplikowany, z mniejszą automatyzacja w wersji podstawowej (i tak dużo droższej od Hubspot) i nie zachęcał zespołu 10 osób do pracy z nim. Nie było też automatyzacji marketingu. Z BusinessWeb wdrożenie Hubspota poszło dużo sprawniej, nie tylko dotyczyło konfiguracji systemu, ale ułożenia procesu dopasowanego do naszej firmy. Jak powiedział jeden z przedstawicieli segmentu IT: "no tak, firmy wdrażające Hubspot znają się na robocie, są praktykami w sprzedaży i marketingu". Planujemy dalsze działania marketingowe związane z Hubspot."

Pawel Brzozowski, Abrilux

"Pracując wcześniej na LiveSpace postanowiliśmy mocno rozwinąć marketing i między innymi zmienić CRM. Kapitalny zespół z Businessweb przeprowadził u nas bardzo obszerny, 4-ro miesięczny projekt wdrożeniowy. Nie było prosto, bo zaczęliśmy od podstaw, dokładnie definiując persony, itd. ale było warto gdyż skończyliśmy na doskonale poukładanych pod HubSpot procesach, świetnej marketingowo stronie i z super narzędziem CRM. Jesteśmy bardzo zadowoleni i mocno polecamy Businessweb do takich skomplikowanych spraw dotyczacych Hubspota i w ogóle inbound marketingu. Znają się na tym. To była naprawdę dobrze zrobiona robota. Dzięki Businessweb!"

Roman Hatossy , NASCON sp. z o.o.

4-ro miesięczny projekt wdrożenia nowego CRM

Klienci, u których wdrożyliśmy HubSpot

Od konsultacji wdrożeniowej, poprzez szkolenia  i pełną implementację rozwiązań.

Porozmawiaj z nami o tym jak HubSpot może pomóc Twojej firmie

Zapraszam Cię do rozmowy 🙂
Sprawdź mój kalendarz lub zadzwoń 690 665 194