Śledzenie reakcji klientów na wysłane im dokumenty sprzedażowe

Zbuduj bibliotekę pomocnych treści sprzedażowych dla całego zespołu, udostępniaj dokumenty prosto ze swojej skrzynki Gmail lub Outlook i zobacz, jak poszczególni klienci je czytają (kiedy, jakie strony).

Zacznij udostępniać i śledzić swoje dokumenty sprzedażowe

Ustaw wszystko w kilka sekund i zbuduj bibliotekę dokumentów sprzedażowych dla całego zespołu.

Jedno miejsce dla wszystkich Twoich dokumentów sprzedażowych B2B

Stwórz jednolitą bibliotekę dokumentów, dostępną dla całego zespołu sprzedaży

Przestań marnować cenny czas na szukanie istotnych dokumentów sprzedażowych.

Zbuduj jedną wspólną bibliotekę aktualnych treści sprzedażowych dla całego zespołu.

Wybierz dokumenty do załączenia w wiadomościach email bezpośrednio z menu rozwijanego w skrzynce odbiorczej Gmail lub Outlook i nie martw się o to, czy masz ich najnowszą wersję.

Dowiedz się kiedy Twój klient otwiera dokument

Dostaniesz powiadomienie, gdy tylko potencjalni klienci zainteresują się przesyłanymi dokumentami.

Gdy potencjalny klient kliknie link otwierający dokument lub udostępni go komuś, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie.

Kiedy widzisz, że potencjalni klienci wchodzą w interakcję z twoimi dokumentacji, możesz się z nimi skontaktować w najlepszym możliwym momencie.

Odkryj, które dokumenty przekładają się wzrost sprzedaży

Uzyskaj dane na temat tego, w jaki sposób Twoje dokumenty  pomagają Ci w procesie sprzedaży.

Dowiedz się, jak często Twój zespół sprzedażowy używa różnych dokumentów  i jak angażują się w nie Twoi potencjalni klienci.

Wiedząc, które treści mają znaczenie, możesz wyeksponować te dokumenty, które działają najlepiej i tym samym zwiększyć efektywność całego zespołu sprzedaży.

Korzystając z naszego wsparcia, możesz usprawnić swoje działania w wielu różnych aspektach marketingu

Blog i nowe treści

Otrzymaj strategię publikacji treści oraz wsparcie w zakresie jej przygotowywania. Zapewnij, że każdy artykuł pracuje na konwersję na lead B2B. Zyskaj większy i bardziej wartościowy ruch z wyszukiwarki Google.

Landing page

Zwiększaj konwersję, dzięki dedykowanym landing page, mającym na celu zbieranie wysokiej jakości leadów. Z ich pomocą dostarczaj, wartościowe rozwiązania dla Twoich potencjalnych Klientów.

Email marketing

Docieraj do Klientów dzięki spersonalizowanej komunikacji mailowej, wykorzystującej zaawansowaną segmentację Klientów. Otrzymaj strategię mailingu, wpływającą na wzrost konwersji na leady. 

Automatyzacja

Zwiększaj jakość leadów, używając automatycznego marketingu. Dopasuj maile, treści i oferty zależnie od sposobu zachowania odbiorcy na Twojej stronie WWW. 

Zarządzanie kontaktami

Zapewnij sobie dostęp do informacji o tym, jakie działania podejmuje Klient w zakresie Twoich treści. Użyj tych danych do lepszej personalizacji komunikacji z Klientem. 

Analityka

Uzyskaj wgląd w swój cały proces sprzedażowy, aby móc zobaczyć, które działania przynoszą najwięcej korzyści. Posiadaj wiedzę, które z działań dostarczają leady, a które nie.  

 

Strona WWW

Zwiększ skuteczność pozyskiwania leadów ze strony WWW. Zapewnij jej ciągły rozwój, w celu uzyskiwania coraz lepszych wyników i ciągłego wzrostu ilości nowych kontaktów. 

Social Media

Prowadź działania w Social Media mające na celu promowanie Twojej marki i docieranie z Twoim treściami do docelowych grup Klient. Zastosuj Social Selling przez LinkedIn.

SEO

Otrzymaj strategię treści wokół tematów, dzięki którym zyskasz wysokie pozycje w wyszukiwarce. Zapewnij odpowiednią optymalizację Twojej strony WWW.  

Calls-to-action

Zwiększaj konwersję na leady, dzięki umieszczeniu na Twojej stronie WWW dedykowanych wezwań do działania (CTA). Za ich pomocą skieruj klientów na landing page z ofertą zachęcającą do pozostawienia kontaktu.

Reklamy Google Ads/FB

Prowadź kampanie reklamowe, które zapewniają wysoki zwrot z inwestycji. Precyzyjnie mierz, które z nich są skuteczne i dają w końcowym efekcie największą ilość klientów.

Integracja z systemami B2B

Zapewnij integrację działań marketingowych z Twoimi systemami zarządzania sprzedażą. Automatycznie kieruj dane kontaktowe do systemów CRM. 

Rozwijaj swój biznes jak firma dwa razy większa od Twojej

Skorzystaj z wsparcia BusinessWeb, aby zgromadzić Twój zespół, narzędzia i dane razem w jednym miejscu