Śledzenie reakcji klientów na wysłane im dokumenty sprzedażowe

Zbuduj bibliotekę pomocnych treści sprzedażowych dla całego zespołu, udostępniaj dokumenty prosto ze swojej skrzynki Gmail lub Outlook i zobacz, jak poszczególni klienci je czytają (kiedy, jakie strony).

Zacznij udostępniać i śledzić swoje dokumenty sprzedażowe

Ustaw wszystko w kilka sekund i zbuduj bibliotekę dokumentów sprzedażowych dla całego zespołu.

Jedno miejsce dla wszystkich Twoich dokumentów sprzedażowych B2B

Stwórz jednolitą bibliotekę dokumentów, dostępną dla całego zespołu sprzedaży

Przestań marnować cenny czas na szukanie istotnych dokumentów sprzedażowych.

Zbuduj jedną wspólną bibliotekę aktualnych treści sprzedażowych dla całego zespołu.

Wybierz dokumenty do załączenia w wiadomościach email bezpośrednio z menu rozwijanego w skrzynce odbiorczej Gmail lub Outlook i nie martw się o to, czy masz ich najnowszą wersję.

Dowiedz się kiedy Twój klient otwiera dokument

Dostaniesz powiadomienie, gdy tylko potencjalni klienci zainteresują się przesyłanymi dokumentami.

Gdy potencjalny klient kliknie link otwierający dokument lub udostępni go komuś, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie.

Kiedy widzisz, że potencjalni klienci wchodzą w interakcję z twoimi dokumentacji, możesz się z nimi skontaktować w najlepszym możliwym momencie.

Odkryj, które dokumenty przekładają się wzrost sprzedaży

Uzyskaj dane na temat tego, w jaki sposób Twoje dokumenty  pomagają Ci w procesie sprzedaży.

Dowiedz się, jak często Twój zespół sprzedażowy używa różnych dokumentów  i jak angażują się w nie Twoi potencjalni klienci.

Wiedząc, które treści mają znaczenie, możesz wyeksponować te dokumenty, które działają najlepiej i tym samym zwiększyć efektywność całego zespołu sprzedaży.

Narzędzia sprzedażowe, których Twój zespół będzie rzeczywiście używał. Wszystkie w jednym miejscu

Sekwencje emaili

Ustaw część komunikacji na automacie, żeby nie pominąć żadnego kontaktu i poświęcić więcej czasu wartościowym leadom.

Szablony wiadomości

Twoje najskuteczniejsze emaile sprzedażowe jako szablony, do których masz szybki dostęp podczas pisania wiadomości i możesz je udostępnić zespołowi.

Śledzenie wiadomości

Wiedz dokładnie kiedy Twój lead otwiera wiadomość od Ciebie, klika link lub pobiera załącznik. Wyświetlaj najważniejsze aktywności jako powiadomienia. Następnie wyślij follow-up w idealnym momencie.

Planowana wysyła

Zaplanuj wysłanie wiadomości o dokładnej dacie i godzinie oraz skorzystaj z szerokich statystyk, które podpowiedzą Ci, kiedy jest najlepszy czas na wysyłkę.

Dokumenty

Optymalizuj swoje dokumenty i personalizuj ofertę sprawdzając, kto wyświetla dany dokument i na jakich stronach spędza czas.

Spotkania

Udostępnij link, który da Twoim leadom możliwość wyboru czasu spotkania, który będzie odpowiedni dla wszystkich. Funkcjonalność kompatybilna z Kalendarzem Google, Office 365 i HubSpot CRM.

Live Chat

Miej bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, gdy aktywnie używają Twojej strony internetowej. Kieruj rozmowy na czacie do odpowiedniego sprzedawcy, aby budować relacje i zamykać więcej sprzedaży.

Telefony

Kolejkuj listę połączeń sprzedażowych, twórz je z poziomu przeglądarki, automatycznie rejestruj połączenia w CRM i nagrywaj je jednym kliknięciem.

Automatyzacja sprzedaży

Użyj Workflows, żeby zautomatyzować czasochłonne czynności: ustawiaj statusy, twórz deale i zadania i wiele innych.

Raportowanie

Szablony raportów gotowe do dostosowania do Twoich potrzeb umożliwią Ci pokazywanie wielu istotnych danych kierownictwu, a także wyszukanie bardziej szczegółowych danych dla zespołu sprzedażowego.

Predykcyjny lead scoring

Priorytetyzuj swoje działania sprzedażowe na podstawie prawdopodobieństwa, że potencjalny klient zostanie rzeczywiście klientem, aby nie marnować czasu na kiepskiej jakości leady.

Integracja z Salesforce

Dwukierunkowa synchronizacja danych z Salesforce oznacza zapis każdego maila, spotkania, telefonu itd. na wyciągnięcie ręki.

Rozwijaj swój biznes jak firma dwa razy większa od Twojej

Skorzystaj z wsparcia BusinessWeb, aby zgromadzić Twój zespół, narzędzia i dane razem w jednym miejscu