Pomożemy Ci zintegrować HubSpot z dowolnym systemem

Skorzystaj z naszej specjalizacji w HubSpot. 

Szybko i sprawnie połączymy system HubSpot z dowolnym systemem ERP, CRM czy Contact Center. Oczywiście jeżeli masz swoje własne oprogramowanie też możesz liczyć na naszą pomoc.

Integracja Hubspot z innymi narzędziami

Kompleksowe wsparcie w integracji HubSpot z Twoimi systemami dziedzinowymi

Poczuj potęgę HubSpot w połączeniu z Twoimi systemami ERP czy CRM

Zyskaj
automatyczne transfery danych pomiędzy systemami

Wyświetlaj
dane z HubSpot
w Twoim systemie
i vice versa

Zapewniamy całościowe wsparcie w zakresie analizy wymagań, specyfikacji i kodowania. Również w ramach Twoich systemów, jeżeli nie masz lokalnego zespołu informatycznego.

Integracja HubSpot z CRM i systemami posiadającymi dane klientów

Nie musisz rezygnować z obecnie wykorzystywanego systemu CRM aby wykorzystywać HubSpot. Dzięki dwustronnej komunikacji pomiędzy Twoim CRM-em i systemem Hubspot możesz w pełni korzystać z automatyzacji marketingu i sprzedaży, zachowując odpowiednią jakość danych. 

Integracja HubSpot z systemami ERP

Twój system ERP posiada dużą bazę danych klientów, którą można wykorzystać nie tylko do lepszego zarządzania w HubSpot CRM, ale także do automatyzacji procesów sprzedaży i marketingu. Historie zakupów klienta, dane serwisowe wszystko to może pomóc Ci w budowie lepszych relacji z Klientami. 

Zapewniamy całościowe wsparcie w integracji od analizy po implementację.

Integracje Hubspot z systemami Contact Center

System Contact Center zintegrowany z HubSpot to nie tylko wymiana danych klientów, ale przede wszystkim automatyzacja marketingu i sprzedaży. Możesz rejestrować historię rozmów w CRM-ie i wykorzystać je do automatyzacji komunikacji marketingowej lub przesłać dane do Contact Center, gdy klient oglądał ofertę na stronie WWW. Takie połączenie da Twojej firmie nowe możliwości rozwoju działań sprzedażowych.

Jeżeli szukasz systemu Contact Centre sprawdź rozwiązania ConPeek – które mają gotowe integracje z HubSpot.

Porozmawiaj o tym, w jaki sposób możesz zintegrować swój system z HubSpot

Mariusz Gliński
CEO BusinessWeb