Doradztwo marketingowe od strategii po realizację

Organizujemy marketing internetowy firmy – tworzymy komunikację marki, reklamy online i pozyskujemy leady. Doradzamy w zakresie automatyzacji marketingu i automatyzacji procesów sprzedażowych i marketingowych.

ZADBAJ Z NAMI O STAŁY WZROST SWOJEJ FIRMY

Twój własny zespół Digital Marketingu i Sprzedaży

Kierujesz firmą i chcesz skupić się na kreowaniu oferty i zarządzaniu sprzedażą? Skorzystaj z naszych usług i uzyskaj całościowe wsparcie w organizacji marketingu internetowego oraz związanej z nim automatyzacji sprzedaży. Dzięki doradztwu marketingowemu BusinessWeb masz pełne wsparcie w zakresie działań marketingu Twojej firmy.

Koszty zatrudnienia pracowników posiadających określone kompetencje w zakresie marketingu internetowego mogą być znaczne. Dodatkowo inwestujesz w koszt agencji zapewniających prowadzenie reklam, SEO czy budowę stron WWW. W BusinessWeb wszystkie działania masz w jednym miejscu. Działamy butikowo – nasza strategia to posiadanie małej ilości klientów, ale takich, którzy korzystają z jak największego zakresu naszych usług. Aby zająć się Twoim marketingiem i Twoją sprzedażą, naprawdę dobrze poznamy Twoją firmę. Działając z nami,  będziesz miał poczucie, że jesteśmy pracownikami Twojej firmy.

Dzięki doradztwu marketingowemu BusinessWeb możesz skupić się na tym co dla Ciebie najważniejsze – obsłudze swoich klientów, sprzedaży i rozwoju firmy.

Czy możesz sobie pozwolić, aby nie mieć dobrze zorganizowanego obszaru marketingu internetowego?

Jeśli Twojej marki nie ma w internecie, to nie istnieje. To stwierdzenie jest prawdziwe także dla obszaru B2B. Klienci szukają Twoich usług w wyszukiwarce i w mediach społecznościowych. Zwiększyć sprzedaż może jednak tylko spójna komunikacja marki w internecie. 
My ją dla Ciebie stworzymy.

Doradztwo marketingowe w zakresie strategii komunikacji oferty w internecie

Masz rozbudowaną ofertę i nie do końca wiesz, jak zaprezentować ją klientom? A może potrzebujesz pomocy w promocji konkretnej usługi czy produktu? Opracujemy dla Ciebie strategię komunikacji w internecie tak, aby klienci od razu dostrzegli, jak wartościowa jest Twoja oferta.

Wsparcie i doradztwo marketingowe w realizacji Twoich pomysłów

Masz pomysł na różne działania marketingowe i sprzedażowe, ale nie wiesz, jak je zrealizować? Brakuje Ci jasnego planu działań lub zaplecza technologicznego? Przedstaw nam swoje pomysły, a my krok po kroku doradzimy jak wdrożyć je od strony marketingowej. 

Polecany E-Book

Zamień swoją stronę internetową w generator leadów B2B

Twoja firmowa strona WWW to świetny sposób na pozyskanie leadów od potencjalnych klientów. Poznaj 7 obszarów działań,  które pomogą Ci generować leady ze strony WWW.

Automatyzacja procesów sprzedaży i marketingu

Twój dział marketingu i sprzedaży nie pracuje wydajnie? Pracownicy są przeciążeni pracą i tracą czas na mało istotne zadania? Nasze doradztwo marketingowe obejmuje wsparcie w zakresie automatyzacji procesów marketingu i sprzedaży.

Prowadzenie marketingu internetowego minimalnym nakładem prac z Twojej strony

Chcesz skupić się na rozwoju swojej firmy, a nie na poszukiwaniu wciąż nowych agencji, które zajmą się Twoim marketingiem i sprzedażą? My zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujesz. W zakresie naszego doradztwa marketingowego analizujemy Twoje procesy i zapewniamy maksymalną synergię działań. Nie duplikujemy prac – korzystamy z tego, co jest, dostarczamy to, czego nie ma.

Jakie Usługi Doradztwa Marketingowego BusinessWeb Mogą Ci Się Przydać

Odróżnij swoją ofertę od konkurencji. Uprość komunikację złożonej oferty.

Zautomatyzuj prace zespołu sprzedażowego, ogranicz rutynowe czynności i zwiększ sprzedaż.

Zautomatyzuj działania marketingowe i integruj je z resztą organizacji oraz zewnętrznymi systemami jak CRM czy Contact Center.

Zrealizuj efektywne kampanie reklamowe, które pozwolą szybko dotrzeć do potencjalnych odbiorców.

Opracuj plan tworzenia treści dopasowanych do grup odbiorców. Zaplanuj dystrybucję treści w social mediach.

Opracuj komunikację graficzną firmy – grafiki do internetu i druku. Stwórz graficzny branding firmy. 

Skoordynuj wszystkie działania marketingu internetowego firmy, również te nierealizowane przez BusinessWeb.

Wprowadź HubSpot CRM oraz zintegruj go z procesami marketingu i sprzedaży.

Zbuduj procesy oraz infrastrukturę techniczną i marketingową, aby zamienić stronę WWW w generator leadów.

Umów się na spotkanie bez zobowiązań i poznaj propozycję działań oraz ich wycenę

Wybierz dogodny dla Ciebie termin rozmowy