zdjęcie kategoriowe

POZYCJONOWANIE W GOOGLE

ŁĄCZYMY TWOJĄ FIRMĘ Z KLIENTAMI Z TWOJEJ OKOLICY

CZY PAŃSTWA FIRMA OFERUJE PRODUKTY I USŁUGI KLIENTOM W SWOJEJ NAJBLIŻSZEJ OKOLICY?

Prawnicy, stomatolodzy, doktorzy, sklepy, restauracje i każdy inny rodzaj firm czy organizacji działających lokalnie, musi posiadać stronę internetową. Jest to niezbędne, aby pomóc klientom mieszkającym w najbliższej okolicy, znaleźć ich produkty i usługi.

Jeżeli nie posiadają Państwo strony w Internecie albo posiadana strona nie jest pozycjonowana w Google, tracą Państwo nowych klientów.

  • Jak pokazać się klientom z najbliższej okolicy w Internecie?
  • Co rozbić, aby klient szukając usługi w konkretnym mieście, dzielnicy, znalazł szybko nasze usługi?
  • Co zrobić, aby mądrze zainwestować w promocję firmy w Internecie?

BusinessWeb pomaga firmom w odniesieniu sukcesu w pojawieniu się w najwyższych wynikach przeglądarki Google. Rozpoczynając z nami współpracę mają Państwo gwarancje otrzymywania większej ilości telefonów, czy odwiedzin Państwa strony internetowej.

Nasze usługi związane z budową wysokiej pozycji w wyszukiwaniu lokalnym, możemy podzielić na następujące obszary:

OPTYMALIZACJA STRONY INTERNETOWEJ POD WYSZUKIWANIE LOKALNE

Państwa strona stanowi najważniejszy element pozycjonowania lokalnego i tego jaki ranking nadaje Państwa stronie przeglądarka internetowa.

Jeżeli w chwili obecnej nie jest ona dobrze przygotowana, pomożemy Państwu ją poprawić tak, aby wzmocniła się Państwa pozycja w wyszukiwaniu lokalnym. Wyższa pozycja w przeglądarce odbierze klientów konkurencji i skieruje ich do Państwa firmy.

Jeżeli Państwa obecna strona nie została przygotowana przez firmę specjalizującą się w lokalnym wyszukiwaniu, istnieje spore prawdopodobieństwo że nie jest ona dobrze przygotowana, do tego aby klienci z najbliższej okolicy łatwo Państwa znaleźli. Państwa strona może potrzebować przeprowadzenia kilku poprawek lub nawet większych zmian. Przygotujemy darmową propozycję przygotowania Państwa strony do pozycjonowania lokalnego.

Jeżeli nie posiadają Państwo strony internetowej zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z tworzeniem stron internetowych dla lokalnych firm.

MARKETING W RAMACH WYSZUKIWANIA LOKALNEGO

Jeżeli Państwa strona internetowa jest już gotowa do wyszukiwania lokalnego, następnym krokiem jest jej dodanie do różnego typu katalogów firm, jak np. Google Maps czy ZUMI.

Pomożemy Państwu pododawać stronę internetową do wszystkich najważniejszych katalogów. Prosimy pamiętać że Google sprawdza obecność Państwa firmy w różnych katalogach i miejscach w Internecie. Obecność w tych katalogach podnosi ważność Państwa strony. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług w tym zakresie.

KONSULTACJE W RAMACH POZYCJONOWANIA LOKALNEGO

Poznanie zasad lokalnego marketingu samemu, może być kosztownym czasowo procesem. W Internecie jest wiele informacji na jego temat, cześć z nich prawidłowa a cześć zbędna. Czasami godzina poświęcona na porozmawianie z profesjonalistą w tym zakresie, może oszczędzić Państwu wiele czasu, podjąć lepsze decyzje, czy ominąć kosztowne błędy. Niezależnie od tego czy pozycjonowanie w Google jest dla Państwa czymś nowym czy już Państwo działają w tym zakresie, konsultacje z Naszą firmą, dadzą Państwu więcej pewności w zakresie decyzji dotyczących Państwa firmy.

Statystyki które powinni Państwo znać

70% rzeczy, które szukają użytkownicy Internetu dotyczy poszukiwania lokalnych usług i produktów.
70% użytkowników poszukuje firm z najbliższej okolicy.
51% użytkowników Internetu szuka online ale kupuje offline.

W ostatnich latach coraz więcej firm przenosi swoje działania marketingowe z tradycyjnych rozwiązań jak np. ulotki do Internetu. Powyższe dane pokazują potencjał, jaki istnieje w Internecie. Posiadanie dobrze przygotowanej strony internetowej i strategii działań marketingowych, jest w obecnych czasach obowiązkowe. Możemy Państwu w tym pomóc.

Co to jest lokalna firma? Firma z okolicy?

Przeglądarki internetowe wymagają spełnienia przez Państwa szeregu zasad, aby zakwalifikować Państwa stronę w wysokich wynikach wyszukiwania lokalnego:

Muszą Państwo posiadać adres firmy, nawet jeżeli to jest adres domowy, lub firma prowadzona jest w domu.
Muszą Państwo posiadać numer telefonu.
Muszą Państwo posiadać osobiste kontakty z Państwa klientami w Państwa firmie czy u klienta. Firmy które działają tylko w Internecie nie są uważanie z „firmy lokalne”.

Jeżeli Państwa firma spełnia te warunki, zakwalifikuje się jako firma lokalna, i może skorzystać z szans na lepszą promocję firmy poprzez Google.

Jak wygląda ranking lokalny Google?

Kiedy użytkownik Intrenetu szuka malarza w Warszawie, przedszkola w Krakowie, lub dentysty na warszawskim Ursynowie, zapewnie dostanie w wynikach wyszukiwania lokalny ranking firm. Przeglądarka Google ciągle udoskonala swoje działanie, aby jak najlepiej pokazywać firmy z okolicy, w której mieszka klient. Dla niektórych wyszukiwań lokalnych, przeglądarka wyświetli wyniki w swój standardowy sposób, jednak dla niektórych pojawi się w wynikach mapa Google z propozycjami firm.


Wyniki, jako mapa Google będą pojawiać się coraz częściej, w szczególności dla wyszukiwania lokalnego.

Pojawienie się na mapie Google oraz na pierwszych pozycjach w wynikach Google, może znacznie wpłynąć na wyniki, jakie osiąga Państwa firma. Działania te wpłyną bowiem, na ilość klientów którzy będą odwiedzać Państwa firmę. A tym samym na pozyskanie nowych klientów.

Jak znaleźć się na pierwszych pozycjach wyszukiwania lokalnego?

Państwa pozycja w wynikach wyszukiwania lokalnego w Google, będzie zależała od wielu czynników. Do najważniejszych należą:

Przygotowanie strony internetowej do wymagań przeglądarki – jej optymalizacja.
Dodanie danych firmy do wielu indeksów i katalogów internetowych dla firm.
Linki na forach, artykuły na blogach, innych stronach internetowych opisujące Państwa firmę.
Bliskość Państwa firmy do lokalizacji, jaką zainteresowany jest klient w swoim wyszukiwaniu.
Ilość danych, do jakich przeglądarka ma dostęp, a dotyczących charakteru działalności Państwa firmy.

Jeżeli chcą Państwo pokonać swoją lokalną konkurencję, strategia działań powinna sprowadzać się do poniesienia większych nakładów na pozycjonowanie niż Państwa konkurent. Nie chodzi tu tylko o koszty związane z opłaceniem działań pozycjonujących stronę w wynikach wyszukiwania Google, ale również Państwa pracę nad zwiększaniem informacji o firmie, dostępnej w Internecie (prowadzenie bloga, fanpage na facebooku itp.) Zaplanowanie właściwych działań i ich konsekwentna realizacja, pozwoli Państwu na budowę dominującej pozycji w swoim mieście, dzielnicy czy branży.

Jakie korzyści Państwo osiągną ze współpracy z BusinessWeb?

Edukacja lokalnych firm jest naszym zadaniem numer 1. Wytłumaczymy Państwu co robimy, i dlaczego to robimy, tak aby mogli Państwo poczuć czym jest pozycjonowanie w Google i jak może pomóc Państwa firmie. Postępujemy zgodnie z przyjętymi standardami i wymaganiami Google. Nauczymy Państwa jak podejmować mądre działania, mniej ryzykowne, takie które przyniosą Państwu sukces.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w cały czas. Oferujemy osobisty kontakt z klientami, którego Państwo nie znajdą w dużych firmach. Znamy naszych klientów, ich firmy, branże i cele, które chcą osiągnąć. Pracujemy razem z naszymi klientami dla ich sukcesu.